Gražiausios metų šventės kasmet priverčia pasukti galvą. Artimiausius norisi pradžiuginti ne tik naudinga, praktiška, bet ir gerai apgalvota dovana. Tokia, kuri ne tik nustebintų, bet ir būtų naudojama kasdien, papildytų kasdienybę ir teiktų džiaugsmo. O ką dovanotumėte dideliems kavos gerbėjams?

Išsirinkite iš žemiau esančio pasiūlymų sąrašo – nuo gero kavos aparato iki rūšinės kavos gurmanams tuoktuvių ar įkurtuvių naujuose namuose proga.

Geras kavos aparatas – praktiška  dovana naujiems namams

Stilingas ir funkcionalus kavos aparatas – tai dovana, kuria norisi apdovanoti ne tik draugus ir artimuosius, bet ir save. Tokia dovana itin pradžiugintų tuos, kurie šventes sutiks naujuose namuose. Pasiteiraukite draugų, kokia kava bei paruošimo būdas labiausiai mylimas jų namuose, tai padės lengviau išrinkti tinkamą kavos ruošimo prietaisą. Automatinis, pusiau automatinis ar kapsulinis kavos aparatas – viskas priklauso nuo individualių poreikių. O geriausia išeitis visada yra tiesiog paklausti, kuris variantas labiausiai džiugintų. Juk šiandien tokias dovanas galima užsakyti internetu ir pristatyti tiesiai draugams į namus.

Stilingi indai – dar vienas variantas kuriuo neprašausite

Norint nustebinti, juk visai nereikia didelės ir brangios dovanos, nes visa dovanos paslaptis slypi dėmesyje kitam. Stilingi kavos indai gali tapti praktiška ir kasdienybę papildančia dovana net tiems, kurie kava namuose mėgaujasi retai. Tai gali būti puodeliai, skirti tiek espresso, tiek desertinėms kavoms. Dovana gali būti ir dvigubo stiklo stiklinės, stilingi šaukšteliai ar termosinės gertuvės. Net ir simbolinės dovanos gali būti praktiškos ir džiuginančios, ypač jei šios praverčia namuose ir kasdienybėje.

Nemokama nuotrauka iš: pexels.com

Pieno plakiklis – desertinių kavų mėgėjams

Yra daugybė būdų nustebinti kavos gerbėjus. Ir tai ne tik stilingi kavos aparatai, puošiantys virtuvę. Vienas iš būdų – funkcionalus pieno plakiklis pieniškų kavų gerbėjams. Ne visi kavos ruošimo prietaisai turi galimybę plakti pieną, todėl tokia dovana pravers visuose namuose. Kompaktiški ir paprastai naudojami pieno plakimo prietaisai leis kiekvienam mėgautis kokybiškai paruošta pieniška kava neiškėlus kojos iš namų. Dovanoti tokias dovanas – vienas malonumas.

Daugkartiniai puodeliai ir gertuvės – ne tik keliautojams

Tiems, kurių virtuvę jau puošia funkcionalus kavos aparatas, galite nudžiuginti daugkartiniais indais. Šie praverčia kelionėse, žygiuose, o kartais ir leidžiant laiką namuose. Gėrimai termosinėse gertuvėse šilumą išlaiko iki 12 valandų, o daugkartiniai puodeliai su sandariais dangteliais praverčia prie darbo stalo. Juk niekas nenori gėrimais aplaistyti svarbių dokumentų.

Įmantrios kavos ruošimo priemonės – mėgstantiems lėtus ritualus

Kava šiandien gali būti ruošiama pačiais įvairiausiais būdais. Vieniems patinka, kai viską už juos padaro kavos aparatas, kiti į kavos ruošimą įsitraukia taip, tarsi tai būtų savotiškas ritualas. Būtent tokiems žmonėms rekomenduojama dovanoti specialius kavos ruošimo indus. Puikia dovana gali tapti prancūziškas kavinukas, Hario V60 keraminis filtras, Chemex stiklinis indas su specialiais filtrais. Tokios dovanos – daugiau nei indai. Tai ritualai, kuriais norėsis pasimėgauti.

Nemokama nuotrauka iš: pexels.com

Kokybiška rūšinė kava – gurmaniškiems įgeidžiams patenkinti

Kartais viskas, ko reikia geram laikui namuose – tai kokybiška kava. Atidžiai parinkta aukštos kokybės rūšine kava nudžiuginti galima visus kavos mėgėjus, tačiau širdį labiausiai paglostysite kavos gurmanams. Rūšinė kava atkeliauja iš konkretaus regiono, vieno kavos ūkio, išsiskirianti ryškesniu skoniu. Ragaujant jas galima išskirti kelis skirtingus poskonius ir vien tokios kavos ragavimas gali tapti savotiška pramoga visai šeimai. Dovanoti rūšinę kavą – tai dovanoti naują patirtį. Šiuo laikotarpiu tokios patirtys gali prilygti kelionėms į tolimus kraštus.

Tegul jūsų dovanos kalba pačios už save. Papildykite draugų ir artimųjų kasdienybę kokybiškais indais ar praktišku ir geru kavos aparatu. Dovanokite dienas namuose praturtinančius kavos ritualus ir keliones, kurioms patirti nereikia išeiti iš namų. Vienas tinkamai pasirinktas kavos pakelis gali tapti atradimu. O visos minėtos dovanos artimuosius pasiekti gali ir neiškėlus kojos iš namų, užsakius šias  internetu.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą