Pinigai neabejotinai yra dažniausia vestuvių dovana. Dažniausiai patys jaunieji užsimena, kad norėtų gauti pinigines dovanas, o net tada kai tokio prašymo nėra, daugelis baimindamiesi nupirkti dovaną, kuri nepatiks jauniesiems, renkasi dovanoti pinigus. Tačiau visi pripažįsta, kad dovana yra ne tik materialus dalykas, kurį viena ar kita proga įteiki artimajam, dovana – tai ir būdas parodyti kaip gerai pažįsti tuos, kuriems ji skirta ir kad ruošiant dovaną apie juos buvo galvojama. Paprastas vokelis ar atvirutė su pinigais šių galių neturi, todėl žmonės dažnai suka galvą, kaip įdomiai, originaliai padovanoti pinigus. Pateikiame tris būdus, kaip supakuoti dovanojamus pinigus.

  1. Dovanų parduotuvėse gausu įvairių nedidelių seifų, dėžučių, taupyklių su kodinėmis spynomis. Norint originaliai įteikti pinigus jauniesiems, galima išrinkti vieną iš tokių „seifų“, į jį įdėti dovanojamus banknotus ir parinkti prasmingą užrakto kodą, tai gali būti jaunųjų pažinties data, jų gimtadienių kombinacija ar kt. Svarbu, prie tokios dovanos pridėti ir nedidelį laiškelį su keletu užuominų, kurios padėtų jauniesiems atrakinti seifą. Jeigu dovanos gavėjai mėgsta loginius žaidimus, protų mūšius ir panašius iššūkius, parinkite sudėtingesnį kodą ir užuominas, jeigu ne – paprastesnį, bet ši dovana neabejotinai nudžiugins visus.
  2. Niekas neabejoja, kad pačios šilčiausios ir asmeniškiausios yra rankų darbo dovanos. Dažnai pinigai netgi pateikiami kaip šių dovanų priešingybė, tačiau retai susimąstoma, kad rankdarbius ir pinigus galima sujungti vienoje dovanoje. Jaunuosius tikrai nustebinsite iš banknotų išlankstę laimę nešančias gerves, jaunosios suknelę arba dailią širdutę. Jeigu lankstymas nėra Jūsų stiprioji pusė arba baiminatės, kad bandant išlankstyti pinigus jie gali suplyšti, savo rankomis gaminkite pakuotę pinigams, tai gali būti originalus vokas papuoštas nuotraukomis ir karpinias, daili dėžutė išmarginta dekupažu ar spalvotas butelis su ranka rašytu laišku ir pinigais viduje.
  3. Užuomina, kam skirti pinigai. Teikdami pinigus visada galite pagalvoti apie tai, kam norėtumėte, kad jaunieji išleistų Jūsų dovaną. Galbūt jie taupo naujam būstui? Supakuokite pinigus į namelio formos atvirutę ar taupyklę, jei norite, kad Jūsų pinigai būtų skirti atostogoms ir pramogoms, įdėkite pinigus į dėžutę su nardymo akinukais ar kitu atostogų atributu. Išskirtinį dėmesį parodysite jauniesiems, jei iškeisite dovanojamus pinigus į tos šalies, kurioje jaunieji ketina praleisti medaus mėnesį, valiutą ir padovanoję kartu su medaus stiklainėliu ar kišeniniu žodynu.

Tai tik trys būdai iš begalės, kaip įdomiai supakuoti dovanojamus pinigus. Jeigu jaučiate, kad paprastas vokelis ar atvirukas yra ne tai, kas geriausiai atskleistų Jūsų nuoširdžius sveikinimus jauniesiems, nebijokite eksperimentuoti – originalumas vertinamas visais laikais!

Parengė – wed.lt

1 Komentaras

Parašykite komentarą