Sąlygos Ir Taisyklės

Visu pirma sveikiname Jus prisijungus prie vestuvių portalo wed.lt Mes nuolatos dirbame, kad Paslaugų Teikėjams portalas būtų geriausia vieta pasiūlyti savo paslaugą ar prekę, o Jaunavedžiams ideali erdvė ieškant, sutaupant ir planuojant savo nepakartojama šventę. Kad abipusis bendradarbiavimas būtų darnus ir ilgalaikis, rekomenduojame susipažinti su Portalo sutarties taisyklėmis.  Linkime sėkmės, o mes dirbame, kad prie jos prisidėtume!

Bendrosios sutarties nuostatos

1. Naudodamiesi Portalu https://www.wed.lt Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su šios Sutarties sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – Taisyklės) ir įsipareigojate jų laikytis. Naudodamiesi Portalu Jūs besąlygiškai įsipareigojate laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų. Jei Jūs nesutinkate laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, tuomet šiuo portalu naudotis teisės Jūs neturite.
2. Portalas yra valdomas Portalo savininko, kuris ir tik jis vienintelis turi teisę naujinti ar kitaip keisti, nustatyti ar uždrausti Asmenų registraciją ir tvarką, Portalo taisykles bei sąlygas.
3. Taisyklės gali būti keičiamos bet, kuriuo metu, apie tai asmenis informuojant šiame Portale. Pakeistos Taisyklės įsigalioja iš kato nuo jų paskelbimo dienos.
4. Visa Portale pateikiama informacija jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma Portalo savininko patarimu ar/ir reikalavimu pirkti Paslaugų teikėjo siūlomą paslaugą ar prekę, taip pat Paslaugų teikėjo rekomendavimu, nebent Portalo savininkas aiškiai praneša kitaip.
5. Portalo savininkas pasilieka teisę savo nuožiūra keisti kategorijų ir kitus pavadinimus be išankstinio Paslaugų teikėjų, Lankytojų ir Registruotų lankytojų įspėjimo.
6. Šiose nuostatose būtina laikytis visų taisyklių, o jei dėl tam tikros priežasties viena iš nuostatų tampa iš dalies ar visiškai negaliojanti, tai neliečia likusių surašytų sutarties taisyklių, jos lieka galioti ir jų laikytis yra privaloma.
7. Paslaugų teikėjas, Lankytojas ar Registruotas lankytojas įsipareigoja naudotis šio Portalo paslaugomis, niekaip nepažeisdamas naudojimosi Sąlygų/ Taisyklių, o ir sąžiningos konkurencijos bei Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

Asmens duomenų naudojimas

„wed.lt“ labai svarbi Jūsų privatumo apsauga. Perskaitykite privatumo politiką (PP) prieš naudodamiesi šia svetaine. Jei jūs nesutinkate su PP (Privatumo politika) sąlygomis „wed.lt“ svetaine rekomenduojame nesinaudoti arba pretenzijos ryšium su PP negalės būti priimtos.

Privatumo politika

Daugelyje svetainės „wed.lt“ puslapių pateikiama informacija apie paslaugų pasiūlymus, kuriuose nereikalaujama asmens duomenų. Prašom atkreipti dėmesį, kad „wed.lt“ renka informaciją apie Jūsų veiksmus, atliekamus interneto svetainėje, ir tai gali būti naudojama planuojant, kuriant ir įgyvendinant „wed.lt“ rinkodaros kampanijas, taip pat vykdant įmonės verslo plėtrą.
Jūsų asmens duomenų naudojimas paremtas Jūsų sutikimu. Jūsų apsilankymą svetainėje „wed.lt“ suvokiame kaip sutikimą ir pritarimą mūsų PP. Teikdami informaciją kuriant paslaugų profilį ir ar siunčiant bendrą užklausą paslaugų teikėjams (siunčiant bendrą užklausą prie portalo būsite priregistruoti automatiškai ir gausite apie tai patvirtinantį laišką užklausoje nurodytu el. paštu) „wed.lt“ portale, sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami taip, kaip nurodyta PP.
Asmeninė informacija įskaitant vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, internetinį tinklapį, mokėjimo duomenis vertinant klientų atsiskaitymo už paslaugas valdymą (bankas, suma), kurie būtini teikiant portalo paslaugų tarpininkavimo paslaugas, teikiant elektroninės prekybos paslaugas, vykdant tiesioginę rinkodarą, įskaitant naujienlaiškių siuntimą, kitais tikslais susijusiais su vidaus administravimu, tvarkoma ir įmonės darbuotojų, ir automatiškai. „wed.lt“ siekia tvarkyti asmens duomenis kuo saugiau ir veiksmingiau. Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami ar kitaip skelbiami ne svetainės „wed.lt“ tikslais.
Norint visiškai pašalinti savo duomenis iš portalo, tai atlikti galite paskyros nustatymuose prisijungę prie savo „wed.lt“ profilio paskyros, arba parašę laišką info@wed.lt išreikšdami šį norą.

Slapukai

Informuojame, kad svetainėje „wed.lt“ yra naudojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę.
Slapukas yra mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš svetainės „wed.lt” į Jūsų kompiuterio kietąjį diską tam, kad svetainės administratorius galėtų atskirti Jūsų kompiuterį ir matyti jo veiklą interneto svetainėje. Dėl slapukų svetainė „wed.lt“ gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis, o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis ar naršant svetainėje „wed.lt“. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama Jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine, visiškai kontroliuojame ir naudojame tik aukščiau nurodytu tikslu. Atkreiptinas dėmesys, jog Vartotojas turi galimybę atsisakyti slapukų naudojimo (išskyrus techninio pobūdžio Slapukus) bet kuriuo metu, naudojantis Vartotojo naršyklės nustatymais.
Vartotojas gali keisti slapukų nustatymus, naudodamas savo naršyklės „Pagalba“ (angl. Help) funkciją.
Vartotojas gali pakeisti naršymo nustatymus, taip, kad slapukai nebus priimami. Jei Jūs nuspręsite pašalinti visus slapukus, prašome atkreipti dėmesį, kad slapukų pašalinimas gali paveikti naudojimąsi Tinklalapiu ir jei kompiuteriu, kuriame pašalinsite slapukus yra dalijamasi, pašalinimas paveiks ir kitus vartotojus, naudojančius kompiuterį.
Daugiau informacijos apie slapukus ir jų naudojimą galite rasti www.allaboutcookies.org; šiame tinklalapyje taip pat pateikiama informacija, kaip pašalinti slapukus iš Jūsų įrenginio.

Teikiamos Paslaugos ir naudojimasis Jomis

1. Portalas teikia paslaugų / prekių paieškos, reklamos paslaugas.
2. Portalo savininkas niekaip neatsako, už Paslaugų teikėjo (kuris reklamuoja savo paslaugas ar prekes) nekokybiškas prekes ar netinkamai atliktas paslaugas.
3. Portalo savininkas niekaip neatsako už Portalo paslaugų tiekimo trikdžius kaip: serverio sutrikimai, kompiuterinio piratavimo veiksmus, sukeltų virusų žalą, interneto trikdžius ir bet kokio kito pobūdžio sutrikimus kilusius ne dėl Portalo savininko kaltės.
4. Paslaugų teikėjas, Registruotas lankytojas, Lankytojas ar kiti tretieji asmenys įsipareigoja, nerinkti, nekopijuoti ar kitaip nekaupti ir neplatinti Registruotų Portalo naudotojų duomenų.
5. Reklamuoti ar siūlyti ką nors pirkti be išankstinio asmens sutikimo griežtai draudžia Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymas. Tad per Paslaugų teikėjo Portale nurodytą el. pašto adresą, ar vidine Portalo el. pašto sistemą, žinutes galima siųsti tik dėl paslaugų / prekių pirkimo iš Paslaugų teikėjų. Jei Lankytojai, Registruoti lankytojai ar Paslaugų teikėjai siųs reklaminio turinio žinutes, Portalo savininkas turi teisę pašalinti tokį Asmenį iš Portalo, o visą informaciją apie Asmenį ir jo pažeidimus perduoti ištirti teisėsaugos institucijoms.

Paslaugų teikėjo teisės, pareigos ir atsakomybė:

1. Paslaugu teikėjas turi teisę nemokamai susikurti Asmeninį puslapį wed.lt Portale. Susikūręs Asmeninį puslapį Paslaugų teikėjui nedelsiant taikomos visos šios sutarties Taisyklės bei sąlygos.
2. Teikiamų nuolaidų dienomis, privalo nurodyti tik teisingas savo paslaugų ir ar prekių kainas nebandant jų dirbtinai pakelti ir taip klaidinti paslaugų ir ar prekių ieškančius vartotojus.
3. Paslaugų teikėjas privalo Pateikti teisingą ir išsamią informaciją apie save, bei savo teikiamas paslaugas ir ar parduodamas prekes.
4. Paslaugų teikėjo Portalo Asmeninio puslapio galerijoje talpinti tik su Paslaugų teikėjo paslaugomis ir ar prekėmis susijusias nuotraukas, vaizdo įrašus bei kitą informaciją. Asmeninio Puslapio galerijoje griežtai draudžiama talpinti pornografines, erotines, rasizmą ir neapykantą kurstančias, smurtą agresiją ir skatinančias, įžeidžiančias, nelegalias nuotraukas, vaizdo įrašus bei tekstinę informaciją. Šių reikalavimų nesilaikantis Paslaugų teikėjo puslapis be atskiro Portalo savininko įspėjimo bus šalinamas, o visa informacija apie Paslaugų teikėją ir jo pažeidimus perduodata tirti kompetentingoms teisėsaugos institucijoms.
5. Portalo savininkas neatsako už jokią žalą ir ar nuostolius, kuriuos Registruotas Paslaugų teikėjas gali patirti naudojantis Portalu.
6. Paslaugų teikėjas sutinka gauti naujausią su Portalu susijusią informaciją, priminimus ar būtinus atlikti veiksmus, kurie būtini sklandžiai portalo veiklai užtikrinti.

Registruoto lankytojo teisės, pareigos ir atsakomybė:

1. Registruotas lankytojas turi teisę nemokamai susikurti Asmeninį profilį wed.lt Portale. Susikūręs Asmeninį profilį Paslaugų teikėjui nedelsiant taikomos visos šios sutarties Taisyklės bei sąlygos.
2. Registruotas lankytojas supranta ir sutinka, https://www.wed.lt Portalo savininkas nėra atsakingas tarp Registruoto lankytojo ir Paslaugų teikėjo atliktų paslaugų ir ar prekės kokybės.
3. Registruotas lankytojas supranta ir sutinka, kad Portalo savininkas tvarkytų ir valdytų Registruoto lankytojo ir Paslaugų teikėjo asmens duomenis, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos teisės aktais bei Taisyklėmis ir Privatumo politikos nuostatais.
4. Registruotas Lankytojas sutinka gauti naujausią su Portalu susijusią informaciją, priminimus ar būtinus atlikti veiksmus, kurie būtini sklandžiai portalo veiklai užtikrinti.
5. Registruotas lankytojas supranta ir sutinka, kad Portalo savininkas nebus atsakingas už daiktų ir ar paslaugų, įsigyjamą naudojantis Portalu, kokybę. Portalo savininkas neatsako už jokią žalą ir ar nuostolius, kuriuos Registruotas Lankytojas ar lankytojas gali patirti.
6. Registruotas Lankytojas sutinka pranešti Portalo savininkui apie bet kokius Registruoto Paslaugų teikėjo ar Registruoto Lankytojo Portale apie žeidžiančia, rasistinę ar kt. informaciją, jos neatitikimą.

Portalo savininkas turi teisę ir pareigas:

1. Portalo savininkas turi teisę stebėti Registruoto lankytojo ir ar Paslaugų teikėjo teikiamą informaciją ir veiksmus Portale, bei imtis būtinų teisėtų priemonių, Taisyklių pažeidimas šalinti:

  • Dėl pateiktos nepilnos ar neteisingos informacijos;
  • Dėl sąmoningai pateiktos ar kitaip skleidžiamos apgaulingos informacijos;
  • Dėl žeidžiančių, rasizmą ir neapykantą kurstančių, erotinių, pornografinių, smurtą ir agresiją skatinančių ir kt. piktavališkų tekstų, nuotraukų ar vaizdo įrašų;

2. Portalo savininkas turi teisę be Paslaugų teikėjo sutikimo naudoti visą Paslaugų teikėjo tekstinę, vaizdinę ir kt. informaciją Portalo wed.lt reklaminėje medžiagoje, pvz.: laikraščiuose, žurnaluose, televizijoje, socialiniuose tinklapiuose, interneto svetainėse ir kt. Portalo savininkas turi teisę uždėti Portalo logotipą ant visos Paslaugų teikėjo vaizdinės medžiagos. Informacija yra naudojama tik Portalo ir jame esančių Paslaugų teikėjų paslaugų ir ar prekių populiarinimui bei viešinimui. Portalo savininkas nėra ir nebus įpareigotas mokėti Registruotam Paslaugų teikėjui ar Registruotam Lankytojui autorinio ar kitokio atlyginimo už minėto turinio ir informacijos panaudojimą.
3. Modifikuoti ar diegti kitas Portalo inovacijas apie Registruoto Paslaugų Teikėjo ar Registruoto Lankytojo profilio, kategorijų ir kt. išdėstymą, informaciją ir kt. tam, kad Portalas atitiktų naujausias tendencijas, o naudotis portalu būtų patogiau.
4. Nutraukti veiklą be atskiro Registruoto Paslaugų teikėjo ir Registruoto lankytojo išankstinio įspėjimo.

 

Intelektinė nuosavybė

1. Bet koks Paslaugų teikėjų , Registruotų lankytojų, Lankytojų ar kitų trečiųjų asmenų atliekamas Portalo turinio, dizaino kopijavimas ar kitoks naudojimas be raštiško Portalo savininko leidimo yra autorių, gretutinių teisių ir kitų teisių pažeidimas, už kuriuos numatyta atsakomybė yra reglamentuojama Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės aktų.

Teisiniai ginčai

1. Portalo savininkas vykdo veiklą vadovaudamasis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais ir jų nustatyta tvarka. Bet kokie kilę ginčai bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka ir Lietuvos Respublikos teisme pagal Portalo savininko buveinės vietą.