Kokią dovaną įteikti tėvams per vestuves? Šis klausimas kamuoja ne vieną jaunavedžių porą. Neretai jaunieji įsisukę į šventės organizavimo rūpesčius visai pamiršta apie tai, kad norės padėkoti tėvams ir dovanos puola ieškoti paskutinę minutę, taip neretai sukeldami sau daugiau nerimo ir nepamatuotų finansinių išlaidų. Iš tiesų, dovanos ir padėka tėveliams yra tas vestuvių akcentas, kuriuo pasirūpinti galima labai anksti.

Skirkite laiko prisiminimams

Nusprendę, kad šventės metu norėsite viešai padėkoti savo tėvams, pirmiausia skirkite laiko prisiminimams ir pokalbiams su antrąja puse apie savo šeimas. Kokios tradicijos ar įvykiai labiausiai įsiminė iš vaikystės, už ką labiausiai norėtumėte jiems padėkoti, ką mėgsta, kuo užsiima Jūsų tėvai? Atsakę į šiuos klausimus, lengviau parinksite ir dovanas bei padėkos žodžius. Būtų idealu, jeigu tarp abiejų šeimų rastumėte panašumų ir dovanos visiems tėveliams būtų panašios.

Jeigu abiejų jaunųjų tėvai sukūrę tvirtas šeimas ir daug metų puoselėja darnius santykius, verta pagalvoti apie dovaną susijusią su šeimos relikvijomis. Pavyzdžiui, paslapčiomis pasiskolinkite po vieną Jūsų tėvų bendrą nuotrauką ir įrėminkite ją kartu su padėkos žodžiais. Arba patys pasidarykite smagią fotosesiją, kurioje atkartosite pasirinktas tėvų nuotraukas ir viename rėmelyje sujungsite praeitį ir dabartį.

Jei tėvai išsiskyrę?

Jei tėvai yra išsiskyrę ar dėl kitų priežasčių nenorite akcentuoti tėvų santuokos, geriau atkreipti dėmesį į jų savybes ir pomėgius. Padėkokite už tuos būdo bruožus, kurie Jums labiausiai imponuoja ir įteikite prasmingas dovanas susijusias su kiekvieno iš tėvų pomėgiais. Jeigu tėtis mėgsta meistrauti, padovanokite ypatingą, gražiais palinkėjimais išmargintą darbo įrankį, jeigu mamos nuolat sukiojasi virtuvėje, sukurkite specialias prijuostes su išsiuvinėtais užrašais ar pan.

Dovanokite savo laiką

Taip pat tėveliams visada galite padovanoti savo laiką – įteikite bilietus į teatrą, koncertą ar sporto varžybas, kur nueisite drauge su jais. Žinoma, svarbu parinkti pramogą, kuri patiktų visiems. Taip pat galite paaukoti laiko rankdarbiams ir patys sukurti dovanas tėvams – Jūsų rankomis dekoruoti puodeliai, pievose surinktos ir išdžiovintos arbatžolės ar panašios dovanos tikrai sušildys Jums brangiausių žmonių širdis.

Nepamirškite, kad dovana yra tik viena padėkos tėvams dalis, kita ir kur kas svarbesnė yra žodžiais. Todėl nepamirškite gerai apmąstyti ką norite pasakyti savo tėvams, praturtinkite padėkos žodžius smagiu prisiminimu ar šypseną keliančiomis nuotraukomis ekrane – padėka tėvams tai Jūsų istorijos dalis. Būkite nuoširdūs ir šis akcentas bus įsimintinas visiems šventės dalyviams.

Parengė – wed.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą