Vestuvinių puokščių, kaip ir drabužių, mada kas sezoną pažeria daugiau ar mažiau naujovių. Bet ar žinote, kad stebima tendencija, jog didžiajai daliai nuotakų, renkantis puokštę imponuoja ne mada, o savitas stilius? Ir tai, ko gero neturėtų stebinti, nes juk tuoktuvių šventė – ne koja į koją su mada žengiančių stileivų vakarėlis, o asmeninė jauki šventė, per kurią gražu būsimai nuotakai atskleisti ar pabrėžti savo individualumą.

Anot salono „Tarp gėlių“ specialistų, didžioji dalis jaunamarčių ir šiandien ištikimos klasikai, t. y. puokštei renkasi pastelinių spalvų gėles su žalumos leitmotyvu. Kitos (paprastai linkusios į ekstravaganciją) pageidauja puokštę pagyvinti karštą širdį simbolizuojančiais raudonais, karališkais mėlynais (“royal blue”), bordo spalvų ar kitokiais ryškiais žiedais. Dar pora, taip sakant, nuotakų norų tendencijų – pageidavimas, kad puokštėje dominuotų pamergių suknių spalvos ar vien tik baltos gėlės.

Kalijos - wed.lt
Jau keletą metų populiariausios puokštės, kuriose pagrindiniu smuiku griežia pilnavidurės rožės, orchidėjos, kalijos, irisai, lelijos, frezijos. Šiltuoju metų laiku tarp būsimų nuotakų paklausios bijūnų, pievų, darželių žiedų kompozicijos. Drąsesnės nuotakos nevengia netradicinių detalių puokštėse: sukulentų, grūdų varpų, konkorėžių, medvilnės žiedų.

Rožės, bijūnai - wed.lt
Jei kalbėti apie puokščių formas, paklausiausios yra rišamos puokštės, ypač apvalios. Kabinamų ant riešo, nors jos ir madingos, jaunosios retai pageidauja, dažniau tokios parenkamos pamergėms. Kaip ir gyvų gėlių žiedų apyrankės.

Pora auksinių patarimų

*Kokie mados vėjai bepūstų, kokios puokštės žvaigždžių rankose bemasintų, išlikite ištikima sau. Profesionaliam floristui atskleiskite slapčiausius savo norus, drauge aptarkite savo ir pamergių aprangos niuansus, šventės stilių… Beliks laukti stebuklo.

*Jei tik yra galimybė, netaupykite floristikai.

*Užvis svarbiausia, kad puokštė vieną gražiausių jūsų gyvenimo dienų būtų patogi, lengva, netrukdytų judėti, bendrauti. Gražu ir stilinga, kai nuotakos, svočios ir pamergių puokštės dera tarpusavyje. Tegul jūsų, mielosios, vestuvių dieną puokštė kalba už jus…

Originalių pageidavimų turinti nuotaka verčia salono „Tarp gėlių“ floristus tobulėti ir pasiūlyti jai unikalų puokštės variantą.

Straipsnio autorius salonas „Tarp gėlių“ – www.tarpgeliu.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą