Jei planuojate didelę vestuvių šventę su gausiu būriu svečių, tikriausiai neapsiribosite vien šventine vakariene ir norėsite įsimintinos pramoginės vakaro programos. Kaip linksminti susirinkusius svečius?

Klasikinis pasirinkimas – gyva muzika

Kas gros ir dainuos jūsų šventėje, priklausys nuo jūsų skonio, vestuvių stilistikos ir pramogoms skirto biudžeto. O jei biudžetas leidžia ir jums norisi gausesnių, įvairesnių pramogų, dabar jų pasiūlymas platus – šokėjų, iliuzionistų, humoristų, būgnininkų, fakyrų pasirodymai, dujų ir dūmų šou, fejerverkai, gintaro dulkių barstymas ar linksmi, interaktyvūs žaidimai, įtraukiantys ir svečius. Belieka apsispręsti, o dėliojant pramoginę programą, patariame atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

Vienas svarbiausių veiksnių yra šventės vieta

Jei kviesitės atlikėjus, kuriems reikia daug erdvės arba kurie pasirodymus mieliau rengia po atviru dangumi (pvz., akrobatus, ugnies žonglierius ir pan.), pagalvokite, ar jie išsiteks uždaroje patalpoje, ypač jei ji – ne itin didelė? Ar nebus pernelyg arti svečių (tai gali sugadinti šou efektą)? Ugnies, fejerverkų, ir panašių efektingų pasirodymų atveju dar reikia ir įsitikinti, kad tam neprieštaraus išnuomotos vietos šeimininkai. Sužinokite daugiau į ką atkreipti dėmesį kai renkatės vietą vestuvėms.

Atsižvelkite į svečių amžių ir būdą

Jei bus nemažai vaikų, ypač vaikų, galbūt juos išgąsdins pernelyg triukšmingi šou ar suglumins sarkastiškas, aštrokas humoras? Jei tarp svečių bus solidžių, vyresnio amžiaus žmonių, ir žinote, kad jie – konservatyvūs, verčiau nekvieskite dviprasmiškus juokelius laidančių humoristų, lengvabūdžių pop stiliaus dainininkių menkai kūną dengiančiais kostiumais ar pilvo šokio šokėjų. Tokie artistai nederės ir jei švęsite, pavyzdžiui, klasikiniu stiliumi įrengtame senoviniame dvare, kuriame tiesiog norisi solidesnės programos.

Vestuvių muzikantai

Kaina

Kainą įtakos ne tik šventinės programos mastas ir sudėtingumas, bet ir jūsų vestuvių laikas. Jei tuoksitės pačiame sezono įkarštyje – vasarą ar ankstyvą rudenį, kuomet visi vestuvinių paslaugų teikėjai labai užsiėmę, jų paslaugos kainuos brangiau, pramogų organizatoriams ir artistams tai galioja ir žiemos švenčių laikotarpiu, taip pat – savaitgaliais, kurie yra populiariausias renginių laikas. Jei žmonės samdysite sezono įkarščiui atslūgus, ir ne savaitgalį, tikėtina, jų paslaugos kainuos mažiau, galima ir pasiderėti.

Galite patys pasirinkti keletą atlikėjų, tarkime, vestuvių vedėją, DJ, muzikantus ir pan., ir kviesti juos atskirai, tačiau galite kreiptis ir į komandą – žmonės, kurie dirba drauge ir iškart parūpins jums kompleksinę pramoginę programą. Tik venkite visų galų meistrų – vienas žmogus siūlosi būti ir vedėjų, ir padainuoti, ir pasakyti tostus, ir pokštauti, ir groti, ir leisti fejerverkus, ir viską atlikti už itin mažą kainą, vargu ar tokia barbė devyndarbė spės viską padaryti profesionaliai ir kokybiškai.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą