Tinkamą šukuoseną vestuvės, yra labai svarbu

Plaukai – viena iš natūralių moters puošmenų, ir tinkamai parinkta šukuosena gali daryti stebuklus – atskleisti gražiausius jūsų veido bruožus, suteikti pusiausvyros figūrai, paslėpti vieną kitą trūkumą, net atspindėti charakterį ir išreikšti jūsų nuotaiką… Nenuostabu, kad pasirinkti tinkamą šukuoseną tokiai ypatingai šventei, kaip vestuvės, yra labai svarbu. Ką pravartu žinoti?

Jokių eksperimentų artėjant vestuvėms

Čia galioja ta pati taisyklė, kaip ir makiažo atveju – jokių eksperimentų vestuvėms artėjant! Nekeiskite kirpėjos, jei pasitikite dabartine, radikaliai nemainykite kirpimo stiliaus ir neeksperimentuokite su dažais – rezultatas gali būti ne toks, kokio tikėjotės, o juk atsiauginti plaukus ar atgauti jų natūralią spalvą truks daug ilgiau, nei nusivalyti makiažą! Geriausia, jei šukuoseną darys jus ir jūsų plaukus jau pažįstantis šukuosenų meistras. Jam reikėtų parodyti ar bent jau papasakoti, kaip atrodys suknelė bei makiažas, nes patyrę specialistai žino, kad reikia atsižvelgti į visumą, ir, ko gera, patys pageidaus apie jūsų planuojamą įvaizdį sužinoti daugiau.

Bendras vaizdas

Į visumą turėtumėte atkreipti dėmesį ir pati – bendras vaizdas turi būti harmoningas. Regis, suprantama – prie ištaigingos, gausiai dekoruotos suknelės netiks kuklus kuodelis, o jei rinksitės minimalistinio stiliaus suknelę, akivaizdu, kad ant galvos statyti daugiaaukščių tortų nereikėtų. Be abejo, šukuosena turi netrukdyti nuometui, jei jį dėvėsite. Tačiau esama ir subtilesnių dalykų. Ar suknelės pečiai ir nugara atviri? Jei taip, gražiai atrodys į viršų sukelti plaukai, kaip ir tuomet, jei jūsų kaklą puoš daili apykaklė ar vėrinys. Jei pati esate lieknutė, o suknelė siaura, sijonas prigludęs, venkite didelių šukuosenų, pūstų garbanų, stambių aksesuarų ant galvos, antraip galite panėšėti į saldainį ant pagaliuko… O štai platų sijoną (ar plačius klubus) puikiai atsvers didelė šukuosena – jei jūsų plaukai tankūs ir garbanoti, juos net galite tiesiog palikti palaidus, papuošti blizgučiai ar gėlėmis… Tokių niuansų daugybė, o juk dar reikia atsižvelgti ir į makiažą… Ką ryškinsite labiau – akis ar lūpas? Jei esate su kirpčiukais, ryškios lūpos tiks labiau, tuo tarpu dailiai padažytos akys išryškės, kai kakta ir skruostai bus atviri, o jei skruostus puošite blizgesiu, žinoma, plaukus reikėtų atitraukti nuo skruostų ir smilkinių.

nuotakos šukuosena - www.wed.lt

Metų laikas svarbus

Svarbus ir metų laikas bei vestuvių vieta. Ar nepakenks kirpėjo kūriniui drėgmė, vėjas, prakaitas (jei vestuvės vyks itin karštą dieną), temperatūros pokyčiai (jei tuoksitės žiemą ir iš šalto lauko eisite į šiltas patalpas)? Jei tuoksitės gamtoje, tarkime, prie jūros, kur itin vėjuota, reikėtų šukuoseną stipriau užfiksuoti. Atminkite, kad gražiai norėsite atrodyti visą dieną, taigi šukuosena turėtų būti tvari, tik įsitikinkite, kad nesate jautri ar alergiška lakui bei kitoms šukuosenos formavimo priemonėms.

Parengė www.wed.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą