Kuo važiuosime ir kas vairuos – tai klausimai, į kuriuos tenka atsakyti visiems būsimiems jaunavedžiams. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad pasirinkimas aiškus, jeigu šventės dieną nesinori važiuoti savo įprastu automobiliu ir dar patiems vairuoti, reikia rinktis nuomą, tačiau transporto nuomos pasiūla tokia plati, kad neretai – tai tampa kone sudėtingiausiu vestuvių šventės galvosūkiu. Taigi, kaip išsirinkti, tai ko reikia būtent Jums?

Turite žinoti du dalykus

Prieš rinkdamiesi transportą savo šventei, turite žinoti du dalykus – kiek pinigų norite tam skirti ir kokio stiliaus bus Jūsų vestuvės. Nusistatę transportui skirto biudžeto dydį, pasidairykite, ką apskritai už tokią kainą galite gauti. Tuomet atsižvelgdami į savo šventės stilių, atmeskite variantus, kurie visiškai nedera ir iš likusių keleto variantų, galėsite išsirinkti sau labiausiai patinkantį.

Transportas vestuvėmsPrabangioms, tradicinėms vestuvėms, labiausiai tinka prabangūs automobiliai, limuzinai, balta ar juoda spalvos ir elegantiškas gyvų gėlių dekoras. Romantiškoms, rustic ar retro stilių vestuvėms labiau tiks senoviniai automobiliai, o moderniose vestuvėse sau vietą atrastų elektromobiliai, sportiniai automobiliai, naujausi prabangūs automobiliai arba priešingai, linksmai dekoruoti maži miesto automobiliukai.

Prieš nuomojantis transportą, svarbu apgalvoti ir kas juo keliaus. Jei nuomojate automobilį tik jauniesiems, pasirinkimas bus platesnis, tačiau, jeigu norite, kad kartu keliautų ir liudininkai, ar tėvai, galbūt net visas pulkas, teks ieškoti erdvesnių automobilių, tokiu atveju verta apsvarstyti ir keleto vienodų ar panašių automobilių nuomos galimybę.

Kitas transportas

Itin originaliems ir išsiskirti trokštantiems jaunavedžiams, reikėtų nepamiršti, kad automobilis nėra vienintelė transporto priemonė vestuvėms. Į vestuves mieste galima atvykti ir specialiai užsakytu senoviniu troleibusu ar atviru autobusu, galima rinktis motociklus, dviračius ar Lietuvos pajūryje itin populiarius elektrinius „tuk-tuk‘us“. Jei leidžia aplinkybės, visuomet paliksite neišdildomą įspūdį svečiams į šventės vietą atvykdami sraigtasparniu arba atjoję žirgais. Vis dėlto, tokie originalūs transporto variantai, dažnai labai priklauso nuo oro sąlygų, tad pravartu turėti ir atsarginį pasirinkimą.

sraigtasparnis vestuvėms

Transportas vestuvėse ne tik stiliaus akcentas, bet ir patogumas, tad reikėtų apgalvoti ne tik kuo jaunieji atvyks į santuokos ceremoniją, bet suplanuoti ir visą šventės logistiką: kuo grįšite namo kitą dieną, kaip atvyks ir išvyks svečiai, kur bus galimybė parkuoti automobilius, kas nugabens jaunųjų daiktus į viešbutį ar sodybą ir t. t. Jeigu šventę organizuojate patys, būtinai šiuos dalykus išspręskite kuo anksčiau ir pasirūpinkite papildomo transporto nuoma, jei matote, kad tokio reikia.

Beje, geriau išsinuomoti paprastesnius, pigesnius automobilius, nei savo šventės dieną sėsti prie vairo ar įpareigoti tai daryti artimuosius. Šventinis jaudulys ir vairavimas – nesuderinami dalykai, tad geriau šį darbą patikėkite profesionalams.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą