Vyras ir žmona. Kaip jaučiasi būsimi jaunavedžiai atsibudę vieną rytą ir supratę, kad jau nuo šiandien jie taps vyru ir žmona? Turėtų jaustis pakiliai, džiugiai su vidiniu jauduliu ir laimingos dienos nuojauta. Tačiau neretai būsimieji vyras ir žmona vestuvių rytą net nespėja susimąstyti apie tai kokio svarbumo diena atėjo, nes reikalai veja vienas kitą ir vos šokus iš lovos reikia lėkti ruoštis šventei. Vis dėlto, tai vienintelė tokia diena Jūsų gyvenime ir jos rytą paversti bėgimu, nerimu ir nuovargiu didelė klaida.
Fotografai, kirpėjos, visažistės dažnai su siaubu mini dienas, kai dėl jaunavedžių jiems tenka savo darbą pradėti 5 val. ryto ar dar anksčiau. Žinoma, jei vestuvių diena suplanuota neteisingai – tai neišvengiama. Jeigu 10.00 ryto jaunieji jau turi būti pasiruošę oficialiai ceremonijai, o iki pat vakaro jų laukia minutė į minutę sudėliota programa – kito pasirinkimo nėra, tenka keltis labai anksti ir tuojau pat skubėti gražintis, ruoštis, pradėti vestuvinį maratoną.
Vestuvės nėra sporto varžybos
Tai Jūsų diena ir ji turi būti laiminga, kupina gerų emocijų, be jokio streso, skubėjimo. Kaip tai įmanoma? Visų pirma, vestuves reikia pradėti planuoti kuo anksčiau, taip pavyks gauti norimą santuokos ceremonijos laiką, o jo tikrai neverta rinktis pirmoje dienos pusėje. 13.00 – 14.00 val. yra anksčiausias laikas, kurį verta rinktis, jeigu norite savo šventei ruoštis be streso. Atminkite, kuo vėlesnis santuokos ceremonijos laikas, tuo žvalesni ir energingesni būsite vakare. Niekas nenori vos tik prasidėjus savo vestuvių vakarėliui svajoti tik apie miegą.
Kai santuokos ceremonijos laikas parinktas teisingai, belieka protingai sudėlioti dienotvarkę iki jo. Svarbu, kad būtumėte gerai pailsėję, tad kelkitės Jums įprastu laiku arba nenustatykite žadintuvo anksčiau nei 8 val. Atsikėlę neskubėkite šokti iš lovos, pamąstykite apie artėjančią dieną, galite net užrašyti Jus aplankiusias mintis, pasimėgaukite puodeliu mėgstamos kavos ar arbatos ir skaniai papusryčiaukite. Valgyti ir vartoti reikiamą kiekį skysčių vestuvių dieną būtina – tik gera savijauta garantuoja gerą šventę. Ramiai išsibudinę, papusryčiavę ir atsigaivinę dušu jau galite pradėti pasiruošimą šventei. Šukuosenai, makiažui, apsirengimui ir nuvykimui į ceremoniją palikite šiek tiek daugiau laiko nei reikia, nes gali kilti įvairių nenumatytų atvejų (transporto spūstis, nulūžęs nagas ir kt.).
Dažnai jaunieji nerimauja, kad pasilikę papildomo laiko, jie nežinos ką veikti ir savo šventės dieną tiesiog slampinės. Dėl to nereikėtų nerimauti – visada galite pasirepetuoti savo šokį, paskambinti artimiausiems draugams pasiteirauti ar jie jau pakeliui į Jūsų šventę, parašyti smagią žinutę į socialinius tinklus ar tiesiog pastovėti su antrąją puse susikibus rankomis. Juk tai Jūsų diena, mėgaukitės kiekviena jos minute.
Parengė- wed.lt
Komentarų nėra