Vėjo griaunamos dekoracijos, kelio į šventės vietą nerandančio vedėjo skambučiai, nuo karščio leipstančios gėlės – visa tai tampa nematoma, kai Tavo švente rūpinasi vestuvių planuotojai.

Bet ar visuomet verta samdyti vestuvių planuotoją? Kiekviena nuotaka (atleiskite, vyrai, jūs gi žinote, kad šią dieną viskas ne apie jus…) siekia, kad vestuvių diena taptų įsimintiniausia jos gyvenime. Ir ji gali tapti beprotiškai įsimintina, jeigu visus planavimo rūpesčius pasiliksite sau ar perleisite savo geriausiai draugei. Tokiu atveju Jūsų vestuvės ilgam atminty išliks ne tik Jums patiems, bet ir tai draugei, kuri po šventės – nenustebkite – kurį laiką neatsakys į Jūsų skambučius, o blogiausiu atveju ir iš Facebook’o draugų išmes – šiuo atveju viskas priklausys nuo to, kiek parų jai teko nemiegoti lankstant kaspinėlius bei valant vazeles.

Jokiu būdu nenorime įpiršti minties, kad kiekvienoms vestuvėms reikalingas planuotojas. Jeigu pasirinkote jaukią vakarienę restorane su artimiausiais žmonėmis ar neįpareigojantį vestuvių vakarėlį pas draugus sodyboje, tikrai neverta leisti pinigų planuotojo paslaugoms. Visgi, jeigu Jūsų šventės vizija ne tokia kukli, nuoširdžiai siūlome pagalvoti apie vestuvių planavimo ar bent koordinavimo paslaugas.

vestuviu planavimas - wed.lt

Šią vasarą turėjome kelis atvejus, kai jaunieji, nusprendę savo vestuves organizuoti ir koordinuoti patys, mums patikėdavo tik vietos floristinius sprendimus. Rezultatas atrodo maždaug taip: maisto tiekėjai atvažiuoja be staltiesių ir servetėlių, svečiai su lagaminais nerimastingai trypčioja lauko aikštelėje, nes kambarių išskirstymo planas – kažkur laukuose besifotografuojančio jaunikio švarko kišenėje, į šventės vietą atvykusi nuotaka iš automobilio bagažinės alkoholį maišais į salę neša pati, nes nenori gadinti šventės svečiams. O pamatytumėte vedėjo išraišką ir išsigandusias akis, kai parodom, ką reikės vidurnaktį daryti su sausu ledu šampane ir gintaro dulkėmis palinkėjimams – vaizdelis, reikalaujantis drobės ir teptukų!

vestuviu planavimas - wed.lt

Iš esmės yra trys svarbiausi dalykai, kuriuos padeda įveikti vestuvių planuotojai – stresas, laiko stygius ir patirties stoka.

Pradėkime nuo visiems puikiai pažįstamo ir sunkiai atsikratomo streso. Deja, susprogdinsime tą didelį pastelinėmis spalvomis nupieštą ir minkštais, švelniais pūkučiais apkaišiotą burbulą, kad vestuvių planavimas – princesiškas laikotarpis, kai su draugėmis gurkšnodamos putojantį vyną palengva dėliojatės savo vestuvių dienos planą. Toli gražu… Šis procesas yra labai didelis, atsakingas, ypatingo kruopštumo bei dėmesingumo reikalaujantis darbas, kurio pabaigoje panašėjate ne į sparnus beskleidžiančią gulbę, o į iš po žemių išlindusį šachtininką. Jei norite išvengti tokio rezultato, visus stresą keliančius darbus palikite planuotojams – tada galėsite laisvai kvėpuoti, sutelkdami dėmesį tik į tai, ką jūs žinote,  prie ko labiausiai norite prisidėti ir kas Jums teikia didžiausią malonumą planuojant savo šventę. Be to, šventės dieną jaunavedžiams nereikės rūpintis detalėmis, programa, svečių užimtumu ir tiekėjų tvarkaraščiu. Tad atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo diena, už Jus bus viskuo pasirūpinta.

vestuviu planavimas - wed.lt

Kitas sunkiai įveikiamas vestuvių planavimo priešas – laiko stoka. Dviem automobiliais nuvažiuoti į gėlių bazes pasiimti užsakymo, išsiųsti dešimtis laiškų, atsakyti į nesuskaičiuojamą kiekį skambučių, viename miesto gale nupirkti popierių ir juosteles servetėlėms aprišti, kitame – audinius, susitikti su maisto tiekėjais, pabarti, kad neatsako į elektroninius laiškus, nuvažiuoti pas floristę, pabarti, kad vėluoja su terminais, pagaminti penkias nuorodas, susirinkti daiktus iš trijų nuomos punktų… – ir viską padaryti iki 12 val., nes vėliau reikia važiuoti iki šventės vietos išmatuoti reikiamus objektus. Maždaug taip atrodo vestuvių planuotojo diena. Tad pagalvokite, ar verta aukoti tiek savo laiko, kurį galėtumėte skirti kur kas romantiškesniems dalykams. Taip, pajuodusius jaunosios paakius makiažo meistrė gali paslėpti, bet valandų paroje, deja, nepridės.

vestuviu planavimas - wed.lt

Ir paskutinė, itin reikšminga, priežastis, dėl kurios vertėtų pagalvoti apie vestuvių planuotojos paslaugas – patirtis.  Kiekvienos vestuvės atneša kažką naujo… Ir tu tyliai krauniesi į savo bagažą tuos ką tik atrastus, beprotiškai sentimentalius, o gal ir ne tokius jaukius momentus. Kartais jaučiamės neapsakomai laimingos ir pakylėtos, kartais – šiek tiek nusivylusios, tačiau visomis su Jumis išgyventomis akimirkomis mes tiesiame tiltą aukščiausios kokybės link. Įgyta patirtis mums leidžia dirbti tik su profesionaliais, patikrintais ir aukštos kokybės standartus atitinkančiais vietos, maitinimo, floristikos ir kitų paslaugų tiekėjais. Jau suplanuotos vestuvės leidžia mums pagrįstai pasakyti, kodėl būtent toks bendrai priimtas sprendimas yra geriausias Jūsų šventei, ko reikėtų vengti ir ką derėtų apsvarstyti.

Brangieji, vestuvių planuotojo samdymas daugeliui sužadėtinių gali atrodyti sudėtingas ir gąsdinantis momentas, kai turi perduoti kontrolę nepažįstamam žmogui. Galiausiai juk tai – viena svarbiausių dienų Jūsų gyvenime, tad, atrodytų, kodėl turėčiau perduoti visas savo idėjas ir vizijas visiškai svetimam asmeniui? Leiskite Jums paprieštarauti ir pasakyti, kad mes esame ne tam, kad iš Jūsų atimtume tas svarbias akimirkas, atvirkščiai, mes tam, kad padėtume jas įgyvendinti.

Su meile,
Renginių namai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą