Sodyba Varnupė

  1. Pradžia
  2. »
  3. Vestuvių vieta
  4. »
  5. Sodyba Varnupė
Apie

Sodyba „Varnupė“ - tai moderni vieta, kurioje švenčiamos vestuvėsjubiliejaigimtadieniaikrikštynos ir kitos šventėsSodyba įsikūrusi netoli Kauno, tad čia patogiai organizuojamos konferencijosseminaraimokymai bei įvairūs kiti renginiai

„O kodėl Jūsų sodyba vadinasi „Varnupė“? Ar dėl to, kad čia daug varnų?“ - dažnai išgirstame štai tokį klausimą. O atsakymas labai paprastas. Sodyba Varnupė“ įsikūrusi Varnupės k., tad nuo čia ir pavadinimas. Deja, nuopelnų už kūrybiškumą sau prisiimti negalime. O dėl varnų, na, turime ir jų keletą.

O jei rimtai, sodyba „Varnupė“ - tai ne tik vieta netoli Kauno ar modernus pastatas. Sodyba „Varnupė“ - tai visų pirma žmonės, labai mylintys savo darbą. Tai komanda, kurioje kiekvienas yra savo srities profesionalas, pasiruošęs padaryti viską, kad šventė būtų tokia, kokios norite Jūs.

Sodyba „Varnupė“ - tai jaukumas ir šiluma, kuria norime pasidalinti. Kiekviena šventė mums sava ir išskirtinė. Nesvarbu, tai vestuvėsgimtadienisjubiliejuskrikštynos ar konferencija, į kiekvieną renginį įdedame dalelę širdies.

Sodyba „Varnupė“ - tai namai, pilni juoko, šypsenų, muzikos, šokių ir daug gerų emocijų bei prisiminimų.

Sodyba „Varnupė“ - tai vieta, į kurią norisi grįžti.

Papildoma informacija
Miestas:
Kėdainių rajonas

0 Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Pateikite pirmąjį atsiliepimą.

Siųsti žinutę nuorodos savininkui

Netinkamas skelbimas? Praneškite.