Vedėjas ir dj

  1. Pradžia
  2. »
  3. Vestuvių vedimas
  4. »
  5. Vedėjas ir dj
Apie

Mes – DJ + vedėjas (diskžokėjas, parenkantis ir leidžiantis pačią įvairiausią jūsų pageidaujamą muziką, kuri atliekama originalo kalba ir vedėjas vedantis vakarą, bendraujantis su jumis iš kart vos tik gryžus). Ne paslaptis, kad netinkamai parinkta muzika , žaidimai gali ne tik sukelti svečiams galvos skausmą, bet ir gerokai nuslopinti pakilią šventės nuotaiką.

Muzika šventei yra pasirenkama atsižvelgiant į joje dalyvausiančius svečius ir žinoma užsakovų norus. Galime pravesti teminį vakarėlį pagal jūsų pasirinktą įdėją .

Paprastai dalyvauja labai skirtingo amžiaus, kai kuriais atvejais netgi išsilavinimo ar tautybės žmonės, o norisi, kad linksma būtų visiems... Todėl su kiekvienais užsakovais, tariamės , deriname muziką , žaidimus , tradicijas , laiką.... kad patiktų tiek jaunam, tiek vyresniam svečiui, atvykstame su visa reikalinga garso ir šviesos aparatūra, kiekvienai šventei galime pasiūlyti atskirą skirtingą scenarijų. Didžėjus ir Vedėjas – tai žmonės , atvykstantys anksčiausiai ir išvykstantis vėliausiai.

Papildoma informacija
400
Patirtis: 25m.

0 Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Pateikite pirmąjį atsiliepimą.

Siųsti žinutę nuorodos savininkui

Netinkamas skelbimas? Praneškite.