Grupė Kalifornija, gyva muzika, vestuvių transportas

  1. Pradžia
  2. »
  3. Transportas
  4. »
  5. Grupė Kalifornija, gyva muzika, vestuvių transportas
Apie

Renginių srityje dirbame daugybę metų. Kylant kokybiškų renginių paslaugų poreikiui, siūlome gyvos muzikos, vakaro vedėjo, renginių transporto paslaugas.

Grupė Kalifornija nustebins savo profesionalumu. Visi muzikantai valdo po kelis instrumentus, dainuoja. Kolektyvas pasirodymuose naudoja tik gyvus muzikos instrumentus, - mušamuosius, elektrinę gitarą, klavišinius. Kalifornija dažnai groja ir akustiškai, - mušamieji, akustinė gitara, smuikas. Gyva muzika tai tikroji vertybė. Klausytojai, girdėdami gyvą muzikos atlikimą, patiria žymiai stipresnes emocijas nei klausant fonogramos. O ir muzikantai gyvai grodami nėra suvaržyti fonogramų - viskas vyksta laisvai ir dinamiškai, dažnai improvizuojant bei atsižvelgiant į publikos nuotaiką ir renginio eigą.
Grupės Kalifornija repertuaras labai platus, bet laiko patikrintas. Visi lietuviški žinomiausi hitai nuo S. Povilaičio iki SEL, pasauliniai nuo Boney M iki Guns N’ Roses, nuo senų smagių rock’n’roll iki šiuolaikinių pop ir rock.
Savo programą praturtiname pilnu vakaro pravedimu, su labai šauniu, linksmu vakaro vedėju, rungtimis, pokštais ir siurprizais, simboliniais prizais visiems renginio dalyviams, kurie mielai įsitraukia į šventės šėlsmą. Mes pasirengę sukurti nepamirštamą šventę. Grojame visuose renginiuose - gimtadieniuose, vestuvėse, krikštynose, oficialiuose rengiuose ir įvairiuose vakarėliuose. Savo renginiuose sakome stop alkoholiui, propaguojame kultūringą, aukšto lygio programą.

Programos kaina skaičiuojama individualiai atsižvelgiant į renginio apimtį ir trukmę.

Preliminarus valandinis įkainis 200 Eur / 1 valanda. Papildomai vakaro vedėjo įkainis 50 Eur / 1 val. Atvykimas į renginio vietą skaičiuojamas kiekvienu atveju atskirai. Taikome nuolaidas.

Taip pat renginiams nuomojame 7 vietų įskaitant vairuotoją liukso klasės amerikietišką, išskirtinį autobusiuką / limuziną. Nuomojame tik su vairuotoju.
Daugiau apie Chevrolet V8 autobusiuko nuomą.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime renginio pasiūlymą.

Grupė Kalifornija

+370 679 28030

Papildoma informacija
200
Patirtis: 15m.

0 Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Pateikite pirmąjį atsiliepimą.

Siųsti žinutę nuorodos savininkui

Netinkamas skelbimas? Praneškite.