GATINEAU GROŽIO SALONAS

  1. Pradžia
  2. »
  3. Sveikata - grožis
  4. »
  5. GATINEAU GROŽIO SALONAS
Apie

Mūsų salono kirpėjai  ir makiažo specialistai jau 24 mets puošia nuotakas, kuria šukuosenas fotosesijoms, žurnalams, konkursams. „GATINEAU“ grožio salono meistrės – kirpėja stilistė Lina Tamošiūnienė ir vizažistė Nora Kiela gavo aukščiausią  įvertinimą –  Lithuanian Wedding Awards prizą  už geriausią nuotaikos įvaizdį.

Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens mūsų salonas gyvena vestuvių ritmu, tai reiškia, kad darbo diena prasideda labai labai anksti, kartais net 4-tą ryto... Kad vestuvių dieną jaustumėtės rami, visada rekomenduojame bandomąją šukuoseną ir bandomąjį makiažą, tada ir sudėliojamas bendras įvaizdis – makiažas, šukuosena, suknelė, papuošalai ir pan. VESTUVIŲ DIENĄ sukursime Jums stilingą, geriausiai jums tinkančią, vestuvinę šukuoseną ir vestuvinį makiažą, PAŽADAME – atrodysite tobulai!

Planuojantiems vestuves „GATINEAU“ grožio salone SIŪLOME : nemokamą konsultaciją stiliaus ir įvaizdžio tema, įvairių stilių vestuvines šukuosenas ir makiažą , pagal naujausias mados tendencijas,  bei visas grožio procedūras prieš vestuves – plaukų kirpimą, dažymą, manikiūrą, pedikiūrą, blakstienų priauginimą, veido procedūras, plaukų priauginimą ir kt. Salono plaukų stilistai ir vizažistai turi ilgametę patirtį ir gali nepriekaištingai ir su polėkiu atlikti bet kokio stiliaus šukuoseną ir makiažą NUOTAKAI ir JAUNAJAM , bei kitiems šventės dalyviams – pamergėms, šeimos nariams.

Papildoma informacija
80
Patirtis: 24m.
Miestas:
Vilnius

0 Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Pateikite pirmąjį atsiliepimą.

Siųsti žinutę nuorodos savininkui

Netinkamas skelbimas? Praneškite.