Auksomeistrai.lt

  1. Pradžia
  2. »
  3. Juvelyriniai dirbiniai
  4. »
  5. Auksomeistrai.lt
Apie
Rankų darbo, aukštos kokybės juvelyrika, modernus dizainas, nepralenkiamos kainos, nuoširdūs patarimai ir meilė savo darbui bei klientams - visa tai rasite užsukę pas Auksomeistrų komandą.

Nesvarbu ar bendrausime telefonu, elektroniniu paštu ar sulauksime Jūsų mūsų juvelyrikos namuose - dėsime visas įmanomas pastangas, jog Jūs ne tik išrinktumėte sau idealiai tinkantį ir patinkantį papuošalą, bet ir sužinotumėte daugiau apie juvelyrika bei brangakmenius.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų asortimentą, taip pat galime nudžiuginti auskarų, pakabukų, vyriškų ir moteriškų apyrankių, bei kitų papuošalų gausa. Įsigijus papuošalą internetu nereikės sukti galvos dėl pristatymo - siunčiame Lietuvoje ir užsienyje, bei suteikiame 30 dienų grąžinimo garantiją.

Norite kažko išskirtinio ir turite idėją - Auksomeistrai.lt juvelyrai sukaupę ilgametę patirtį, tad žinoma, gaminame ir pagal individualius užsakymus - esame tam, jog išpildytumėme Jūsų svajones.

Dirbame tik su patikimais brangakmenių tiekėjais iš viso pasaulio, tad kiekvienas gaminys su brangakmeniais turės bent Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą ir didžioji dalis gaminių tarptautinius - pasaulyje pripažintus brangakmenių sertifikatus.

Visi papuošalai gaminami rankomis - mūsų dirbtuvėse, Vilniuje. Taip pat atnaujiname, remontuojame juvelyrinius gaminius, konsultuojame įvairiais klausimais susijusiais su juvelyrika. Mums svarbu padėti savo klientams ir suteikti Jums aukščiausio lygio paslaugas, nes tik savo klientų pasitikėjimo, reiklumo ir nuoširdumo dėka mes tobulėjame ir esame už tai be galo dėkingi.

Jeigu turite klausimų, maloniai siūlome susisiekite su mumis info@auksomeistrai.lt arba Tel.:+370 682 27779.

Nuostabių akimirkų bendrininkai,

Auksomeistrai.lt komanda

Papildoma informacija
344
Patirtis: 22m.
Miestas:
Vilnius

0 Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Pateikite pirmąjį atsiliepimą.

Siųsti žinutę nuorodos savininkui

Netinkamas skelbimas? Praneškite.