Fotografas Mantas Janavičius

  1. Pradžia
  2. »
  3. Foto ir video paslaugos
  4. »
  5. Fotografas Mantas Janavičius
Lietus vestuvėse tai galimybė
Lietus vestuvėse tai galimybė
Apie

Daugiau kaip 450 vestuvių, dešimtyse pasaulio šalių.

Sveiki ir ačiū, kad apsilankėte mano foto paslaugų tinklalapyje.
Savo gyvenime turiu tris didžiąsias aistras – tai savo šeimą, konsultavimą finansų klausimais ir fotografiją.

Per metus nufotografuoju bent 30 vestuvių, tad iki šiol prisistatydavau kaip vestuvių fotografas. Tačiau aš fotografuoju ir krikštynas, asmenines fotosesijas, vaikų gimtadienius, verslo temomis ir viską kur dalyvauja žmonės. Todėl teisingiau būtų sakyti, kad esu žmonių fotografas.

Mano nuotraukos įvertintos 17 aukso ir 35 sidabro apdovanojimais SWPP ir WPPI fotografų asociacijose.

 

VESTUVĖS

Žinau, kad esu gerai išsiugdęs įgūdį pabrėžti žmonių grožį nuotraukose.

Susitikus su jaunavedžiais man įdomu matyti jų tarpusavio ryšį, suprasti jų gyvenimo patirtį ir kelią, kuris atvedė iki šio momento. Mane „veža“ žmonių panašumai ir skirtumai, kuriais jie vienas kitą papildo. Esu įsitikinęs, kad taip gimsta istorija ir nuotraukos pagal Jaunuosius, o ne pagal fotografą.

Labai rekomenduoju skirti laiko jaunavedžių vestuvinei fotosesijai, fotosesijai su tėveliais ir kitais artimaisiais, svečiais.
Pasidalinu idėjomis fotosesijai, patariu kaip atsistoti ir kt., kad vestuvinės nuotraukos būtų tobulos.

Redaguodamas nuotraukas nenaudoju filtrų, kurie visiškai pakeistų nuotraukose esančias spalvas (pavyzdžiui žolė raudona ar pan.).

Mano nuotraukose dominuoja natūralios kiek paryškintos spalvos, nes esu įsitikinęs, kad tokios nuotraukos yra nepavaldžios laikui.

 

KRIKŠTYNOS

Šventinimas vandeniu, tepimas aliejumi, žvakės uždegimas. Vaiko krikšto sakramentas yra nepakartojamas ir galimas tik kartą gyvenime.
Fotografuojant krikšto sakramentą nepraleidžiu nei vienos svarbios detalės. Po krikšto rekomenduoju skirti laiko vaiko fotosesijai su tėvais, krikšto tėvais ir pageidaujant su svečiais.

 

VAIKO GIMTADIENIS

Kaip tėtis gerai žinau – vaikas auga labai greitai. Vaikui daugiau niekada nebus 2, 3 ar 5 metų. Sugrąžinti neįmanoma nei vienos dienos. Būtina vertinti dabartį, džiaugtis vaiku ir švęsti jo gimtadienius. Nufotografuosiu vaiko gimtadienį taip, kad šią dieną galėsite prisiminti, pasidžiaugti ir bent trumpam išgyventi ją iš naujo.

 

ASMENINĖ FOTOSESIJA

Fotosesijos metu patariu kaip ir kur atsistoti, ką daryti. Ir nevadinu tai pozavimu (nemėgstu šio žodžio), aš tik padedu pabrėžti žmonių grožį, kad nuotraukose jie atrodytų geriausiai, nei buvo nufotografuoti iki šiol.

Tad net jei Jūs neturėjote profesionalios fotosesijos, drąsiai susisiekite su manimi, o aš pažadu, kad savo albumą ar namus galėsite papuošti gražiomis asmeninėmis nuotraukomis.

 

KOMERCINĖ FOTOSESIJA

Fotografuoju dalykinius portretus, formuojančius įmonės įvaizdį, darbuotojus darbo vietose, renginius, konferencijas, seminarus, dirbtuves/workshopus ir kt.

Papildoma informacija
700
Patirtis: 15m.
Miestas:
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Alytus
Birštonas

0 Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra. Pateikite pirmąjį atsiliepimą.

Siųsti žinutę nuorodos savininkui

Netinkamas skelbimas? Praneškite.