Vestuvių planavimas dažniausiai prasideda nuo apmąstymų kaip pora atrodys tą ypatingą dieną. Suknelė, kostiumas, derančios spalvos, aksesuarai – visa tai yra pradinė vestuvių planavimo dalis. Toliau prasideda fotografo paieškos. Pora pradeda ieškoti jų skoniui tinkančių fotografų nuotraukų. Bežiūrint vestuvines fotosesijas ne viena moteris atsidūsta: „Kaip gražu“, „Kokie jie laimingi“, o labai dažnai – „Kokie jie gražūs“. Būtent, nuotraukose visi nori būti gražūs. Tada ypatingai dienai besiruošantys pradeda galvoti apie tai, kokie jie bus nuotraukose. Tai yra kritinis laikas, kai būsimi jaunavedžiai susimąsto apie savo kūno formas: „Norėčiau sustiprinti kūną“ , „Norėčiau paryškinti raumenis“, bet dažniausiai aplankanti mintis: „Iki vestuvių noriu numesti svorio!”. Vestuvės suteikia labai daug motyvacijos žmonėms norintiems pokyčių savo kūno atžvilgiu, todėl būtina išnaudoti šią progą. Noras pasidaro toks stiprus, kad daugelis pamiršta per visą gyvenimą kurtus stereotipus galvoje: „Sportas ne man“, „Gero žmogaus turi būti daug“, „Nemėgstu treniruoklių salių“ ar pan. Laikas išnaudoti aukštą motyvacijos lygį ir susiruošus į sporto salę pripažinti vieną tiesą – vestuvės labai gera proga bet kokiai pradžiai.

Jau nebereikia įrodinėti, kad sportas yra naudingas ne tik dėl grožio, bet ir dėl sveikatos, geros nuotaikos, ligų prevencijos, bei kokybiškesnio gyvenimo. Sportuojantis žmogus daugelyje sričių yra pranašesnis, todėl jam ir sekasi dažniau. Lydimi geros nuotaikos ir besijausdami tvirti, žmonės ne tik darbe pasiekia geresnių rezultatų, tačiau ir šeimose yra laimingesni. Kai vyras ir moteris sportuoja kartu – atsiranda naujas bendras pomėgis, kuris dar labiau suartina partnerius. Tikslo siekimas poroje yra svarbus gerų santykių veiksnys, todėl pora norėdama turėti bendrą tikslą, galėtų kartu siekti sveiko ir tvirto kūno. Norint dailesnio ir stangresnio kūno, reikia didinti raumeninį ir mažinti riebalinį audinį. Tai pasiekti įmanoma bent tris kartus per savaitę aktyviai sportuojant. Tačiau pasistengti verta, nes būsite ne tik gražesni, bet ir sveikesni. Dėl fiziologinės struktūros, moteriai reikia dirbti 20 % daugiau nei vyrams, norint pasiekti panašius sportinius rezultatus (pvz. numesti tiek pat kilogramų). Moterims ir svoris krenta žymiai lėčiau nei vyrams, tačiau skirtingai nei stiprioji lytis, jos labiau domisi sveika mityba ir maisto derinimu. Apjungus šiuos duomenis, kai sportas yra derinamas su tinkama mityba – galimas labai geras bendras rezultatas. Jau po pusės metų nuoširdaus darbo sporto salėje, svorio kritimo tempai suvienodėja ir per kitus likusius pusę metų vyras ir moteris gali pasiekti labai gerų rezultatų svorio metimo, kūno sustiprėjimo atžvilgiu. Todėl sportuojanti pora palaikydama viena kitą, treniruoklių salėje gali „nuversti kalnus“.

Sveikatingumo centre „Linija“ akcentuojame sveiką sportą, nes niekada nesiūlome drąstiškų sprendimų savo klientams. Todėl sveikatingumo centro treneriai pirmą kartą atvykusiems klientams praveda konsultaciją, išsiaiškina klientų poreikius ir atlieką kūno kompozicijos tyrimą, pagal kurį galima tiksliai sudaryti sporto programą, kurios laikantis – rezultatai garantuoti. Sveikatingumo centro „Linija“ svetainėje www.linijasportas.lt galima užsiregistruoti pirmam apsilankymui nemokamai, todėl Jums reikės padaryti tik VIENĄ didelį žingsnį – ateiti iki sveikatingumo centro „Linija“. Be jokių baimių, be jokių stereotipų, be jokių nusistatymų. Tiesiog vedini didelio noro ir labai kilnaus tikslo – ne tik atrodyti gražiai, bet ir pradėti sveikatinti savo kūną. Tegul vestuvės būna tas atskaitos taškas, kuris padės suprasti, kad reikia rūpintis savimi ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl sveikatos, nes sveiki turime būti jau ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo būsimo artimo, mielo ir visam gyvenimui skirto žmogaus – vyro ar žmonos.

Straipsnio autorius www.linijasportas.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą