Moterys šiais laikais, iš tiesų, daug žino apie makiažą. Informacijos gausa ir noras atrodyti gražiai išmokė, kuo skiriasi dieninis ir vakarinis makiažas, kaip pasidažyti prieš fotosesiją, ką daryti, kad veidas neblizgėtų nuotraukose kaip užmaskuoti trūkumus ir išryškinti privalumus.

Tačiau šis žinių bagažas ima byrėti kalbai pasisukus apie vestuvinį makiažą. Juk vestuvės vyksta ir dieną, ir vakare, į jas įsipina fotosesija, dalis laiko praleidžiama natūralioje šviesoje, dalis – dirbtinėje, o kur dar tokie nenumatyti reiškiniai, kaip stiprus vėjas, lietus, viena kita džiaugsmo ašara ar prakaito lašelis… Ir vienas vienintelis makiažas turi pavesti moterį tobula visose šiose situacijose. Ar tai įmanoma?

Įmanoma, tik reikia žinoti kelias pagrindines vestuvinio makiažo taisykles.

Pirmoji ir kone svarbiausia taisyklė – susirasti patikimą makiažo specialistę. Jeigu anksčiau tokios neturėjote, pasikliaukite rekomendacijomis ir susitikite su keliomis specialistėmis. Pokalbio metu turėtumėte pajausti ar randate bendrą kalbą, ar žmogus apie savo darbą kalba profesionaliai ir supranta Jūsų norus. Makiažas yra individualus dalykas, todėl visažistė turėtų su Jumis aptarti šventės stilių, asmenines savybes ir priderinti labiausiai Jūsų charakteriui ir šventės visumai derantį makiažą.

Antroji taisyklė – bandykite. Susiraskite, kas jus šventės dieną padažys likus dar daug laiko iki iškilmių ir atlikite bandomuosius makiažus. Labai svarbu susitarti su visažiste, kad šventės dieną, ji nenaudotų jokių kitų makiažo priemonių, nei naudojo bandomojo makiažo metu, nes niekada negalima žinoti, kada ir kam gali atsirasti alergija.

Trečioji taisyklė – makiažas turi puikiai atrodyti visą dieną. Vestuvinis makiažas neturėtų pernelyg rėžti akies dienos metu, bažnyčioje, tačiau Jūs neturite atrodyti blyški vakare – svarbu atrasti aukso vidurį. Be to, būtinai reikia parinkti tinkamą skystos pudros atspalvį, ir jį fiksuoti biria pudra, kad veidas būtų matinis žiūrint ne tik plika akimi, bet ir per fotoaparato objektyvą. Nepamirškite, kad vienas kitas lašas lietaus, prakaito ar ašara visiškai nesuderinama su vandeniui neatspariu tušu.

Vis dėlto bučiuojantis, geriant šampaną, valgant, esant dideliam karščiui ar lyjant lietui makiažas gali šiek tiek susigadinti, tad jeigu visą šventės dieną visažistės nebus greta, iš anksto aptarkite kokias priemones turėtumėte įsigyti, kad dienos eigoje galėtumėte pasikoreguoti makiažą pati. Tikrai neapsieisite be birios pudros, lūpų dažų, servetėlių ir kt.

Taigi tik trys taisyklės ir Jūsų vestuvinis makiažas bus tobulas. Bet nepamirškite, kad nuostabiai atrodyti norėsite ne tik vestuvių dieną, todėl būtinai turėkite priemonių makiažui nusivalyti ir nepamirškite to padaryti prieš miegą. Juk nenorite pirmą santuokos rytą prabusti nepailsėjusiu, vakarykščio makiažo likučiais išteptu veidu.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą