Your browser does not support JavaScript!

LeVyga - Vestuvių Fotografija

Dalintis
Persiųsti


Vestuvių fotografijoje esu jau visus 10 metų. Turiu daug patirties ir žinių, kaip atlikti šį darbą teisingai ne tik galutinio produkto prasme, bet ir įgalinant savo klientus jaustis savo šventės šeimininkais nejaučiant jog visa diena yra skirta fotografui. Visus šiuos aktyvaus fotografavimo metus vadovavausi principu jog aš esu šventės fotografas ir šventė nėra daroma dėl fotosesijos. Stengiuosi palaikyti 80/20 proporciją kai 80% fotosesijos vyksta reportažiniu stiliumi ir tik 20% aš nurodau konkrečius veiksmus.
Visuomet padedu jauniesiems suplanuoti dienos eigą - manau tai viena esminių detalių turinti didelę įtaką visai dienos eigai ir fotosesijai. Taip pat padedu ir kitais klausimais kaip apranga, fotografavimo lokacijos ar kt.

Kelias beveik pilnas galerijas galite rasti mano puslapyje : http://levyga-photography.com/
Susisiekti galite telefonu : 8648 50 988; el.paštu : levyga.photography@gmail.com ar mano Facebook profilyje : https://www.facebook.com/levygaphotography/


Teikiamos paslaugos

vestuvinė fotosesija
Visos kainos parenkamos individualiai priklausomai nuo Jūsų poreikių. Rašykite ko ieškote - patarsime ir pasiūlysime kainą skirtą būtent jums !
nuo 500 EUR už paketą Teirautis


Siųsti užklausą


Pasipildykite wed.lt sąskaitą ir gaukite net 75% DAUGIAU!