Your browser does not support JavaScript!

Unikali sodyba "Krakila" netoli Birštono

Dalintis
Persiųsti


Sodyboje švenčiamos ne tik gražiausios gyvenimo šventės, bet ir priimamos vaikų stovyklos, mokymai, konferencijos, giminės susitikimai. Sodyba puikiai pritaikyta ramiam šeimų poilsiui. Garantuojame visišką svečių privatumą, todėl priimame tik vieną žmonių grupę. Taip pat galimas vėlyvas išvykimas

Jums siūlome skirtinguose pastatuose įrengtas dvi 50 ir 20 vietų pokylių sales, bei nakvynę iki 50 žmonių. Taip pat galėsite mėgautis pirties ir karšto kubilo malonumais, o atsigaivinti galėsite čia pat esančiame tvenkinyje. Mažiesiems poilsiautojams įrengtos žaidimų aikštelės.

Sodybą juosiančioje 15 ha teritorijoje galėsite jaustis visiškai nevaržomi. Čia rasite žaidimų aikšteles - supynės mažiesiems poilsiautojams, galėsite pažaisti tinklinį, krepšinį, ar futbolą. Mėgstantiems orientacinį sportą, čia taip pat bus ką veikti. Miškas tobulai pritaikytas šiai sporto šakai, yra žemėlapiai.

Natūrali, išpuoselėta gamta, miškas ir jo teikiamos gėrybės – grybai, uogos, visa tai nepalieka abejingų, norinčių atitrūkti nuo miesto šurmulio.

Teikiame maitinimo ir transporto paslaugas.

Iki Birštono centro - tik 10 min. kelio.

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/linturas.krakila
www.Krakila.lt


Reklama

Kontaktai

10 metai(ų) patirtis

Miestas Kaunas

Kaina 600 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 50 %

Darbo laikas

Lankytojai sodyboje laukiami ištisus metus, visomis savaitės dienomis

Adresas

Birštono sav., Siponių km., Dvaro g. 31


Siųsti užklausą