Your browser does not support JavaScript!

TWO DROPS photography

Dalintis
Persiųsti


Sveiki,
ieškote vestuvių fotografo:) ? Mes esame TWO DROPS photography dirbantys su debesiu ryžto ir gerų emocijų. Mes stengiamės, kad viskas vyktų kuo natūraliau ir prieš mūsų objektyvus jaustumėtės patogiai.
Į paslaugas įeina :
1. Konsultacijos rūpimais klausimais
2. Šventės akimirkų fiksavimas sutartu laiku . Rekomenduojame pradėti nuo pasiruošimo , nes tuo metu erdvė prisipildo natūralumo ir gražaus jaudulio, o pabaiga galėtų būti įamžinus visas linksmybes ir užbaigiant fejerverkais.
3. Priklausomai nuo pasirinkto paslaugų paketo Jūs gaunate 100 - 300 sutvarkytų fotografijų, kurios puikiai perteiks šventės istoriją.
4. Pagal galimybes (tinkamas laikas, oro sąlygos ir tinkama šviesa) naudojame droną su kuriuo fotografuojame iš paukščio skrydžio.
5. Visas fotografijas pateikiame USB laikmenoje per 3 mėn, įpakuojame į mielą medinę dėžutę ir perrišame bantuku ... :) Dėžutėje rasite ir 30vnt. 10x15 spausdintų fotografijų.
6. Fotoalbumus ir fotoknygas ruošiame pagal atskirą susitarimą, kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų bei formato. Turime įvairių pavyzdžių, todėl išsirinkti nebus sunku. Kokybiškas fotoalbumas, storais lapais 20atvartų, kainuoja nuo 150 eur.

Rekomenduojame šventę įamžinti bent kažkiek užkabinant pasiruošimo dalį ir užfiksuoti visą dienos istoriją iki vakarinės dalies. Tokia istorija bus įvairi, įdomiausiai žiūrėsis ir primins daugiausiai. Visus mūsų pasiūlymų aprašymus rasite mūsų svetainėje. http://www.twodropsphoto.com/pasiulymai

su geriausiais linkėjimais!

Pagarbiai
Gediminas
868212316

mūsų tinklapis :
https://www.facebook.com/twodropsphoto/
www.twodropsphoto.com


Teikiamos paslaugos

12 val Su Fotoalbumu
Nuo 300 gražiausių akimirkų. Fotografuojame ir su Dronu. Dovanų gaunate dėžutę su USB ir spausdintomis fotografijomis ir kokybišką FOTOALBUMĄ
nuo 1400 EUR už paketą Teirautis
5 val paketas
Nuo 150 gražiausių akimirkų. Fotografuojame ir su Dronu. Dovanų gaunate dėžutę su USB ir spausdintomis fotografijomis (30vnt.)
nuo 750 EUR už paketą Teirautis
8 val paketas
Nuo 250 gražiausių akimirkų. Fotografuojame ir su Dronu. Dovanų gaunate dėžutę su USB ir spausdintomis fotografijomis (30vnt.)
nuo 950 EUR už paketą Teirautis


Siųsti užklausą


Pasipildykite wed.lt sąskaitą ir gaukite net 75% DAUGIAU!