Your browser does not support JavaScript!

Profesionalus Renginių vedėjas, aktorius Zigmantas Baranauskas

Dalintis
Persiųsti


Zigmantas Baranauskas - Vilniaus kamerinio teatro aktorius, žodžio kišenėje neieškantis, šmaikštus, puikaus humoro jausmo savininkas pralinksmins ne tik Jus, bet ir Jūsų senelius bei anūkus. Zigmantą galima pamatyti ne tik scenoje renginių metu, bet ir tokiuose serialuose kaip "Moterų laimė" , "Vyno kelias", "Kriminalistai", "Tikras gyvenimas". Humoro laidoje "Prajuokink mane" net 3 kartus laimėjo didįjį prizą.
Zigmantas puikiausiai įsikūnija į žinomiausių filmų, serialų personažų vaidmenis. Vienas iš talentų, kuris žavi vakaro svečius ir nepalieka abejingų – mimo vaidmuo.
Zigmantas taip pat turi du aukštuosius išsilavinimus - grafinio diznaino ir aktorystės meno, o tai tik padeda jo kupiname spalvų ir žaismingumo darbe.

Zigmantas dirba kartu su savo komanda tad:

Ko iš mūsų galite tikėtis?

Visų pirma - mes dirbame Jums, tad visas detales ir scenarijaus ypatumus deriname su Jumis. Iš mūsų tikrai neišgirsite šabloninių juokelių, niekada nedarome nuvalkiotų ir gašlių žaidimų, mūsų šventės užduotis, - leisti jaustis puikiai visiems šventės dalyviams. Jeigu žmonės nenori judėti, mes jų netamepome ir nespaudžiame į nepatogias situacijas, jeigu žmonės užsivedę, mes tikrai jiems leisime pasireikšti. Turime paruošę naują, įdomią ir įtraukiančią programą, daug įdomių žaidimų, apie visą tai papasakosime Jums susitikime :)
Siųsti užklausą