Your browser does not support JavaScript!

Muzikos atlikėjas,renginių vedėjas,DJ! Viskas ko reikia šventei!

Dalintis
Persiųsti


Sveiki. Esu renginių vedėjas, muzikos atlikėjas Alvydas Paškevičius.
• - Pravedu vestuvių renginius visoje Lietuvoje pagal Jūsų pageidavimus ir viziją, prieš tai supažindinęs Jumis su galimais vakaro scenarijais. Jie galėtų būti su lietuviškomis tradicijomis, vakarietiški, MIX, arba supaprastinti.
• - Gyvai atlieku populiariausius lietuviškos muzikos kūrinius, bei Jūsų pageidavimu kitų tautų. Kūrinių virš 700, iš kurių dauguma lietuviški. Muzikinį repertuarą, jo tautiškumą, Jūsų šventės vakaro scenarijų suderiname susitikę, arba nuotoliniu būdu.
• - Dalį renginio laiko galiu groti kaip DJ Jūsų mėgstamą muziką, jei būtų toks pageidavimas. - Taip pat rubrikoje „ Pats sau Didžėjus“ gali būti išrenkami du žmonės iš Jūsų svečių, kurių mobiliuose įrenginiuose prijungiama įranga, ištransliuojanti į visą šventės garso aparatūrą bet kokį pasirinktą muzikinį kūrinį.
• - Liudininkams šventiniam vakarui ruoštis ne būtina, nebent patys norėtų. Prieš pat renginį juos informuoju apie minimalų jų pasisakymą, arba, jeigu jie turi klausimų dėl renginio scenarijaus, susisiekiame iš anksto.
• - Renginyje dirbu vienas. Jeigu pageidautumėte dviejų atlikėjų,-jokių problemų dėl profesionalių kolegų pasiūlymo! Paslaugos kaina būtų didesnė!
• - Pasirašoma muzikinių paslaugų teikimo sutartis, už suteiktas paslaugas išrašoma sąskaita-faktūra.
Mano kredo - linksmas, laisvas ir kokybiškas renginys be siūlymų: Pakelkime! Jokių netaktiškų frazių ar žaidimų! Pasisakymai tik norintiems!
Gavęs užklausą telefonu: +370 687 35607, arba el.paštu: info@muzikantaisventems.lt , mielai ir nedelsiant atsakyčiau į visus kitus dominančius klausimus.
Jūsų Vestuvių šventėje atlikčiau VIP paslaugą (virš 8-nių valandų)
Išsamiau:
VIP paslauga: Tai išankstinis detalus šventinio vakaro scenarijaus suplanavimas pagal Jūsų pageidavimą, kelionė į renginio vietą, pilna erdvinio garso įranga, LED apšvietimo ir lazerių įranga, 7-nių val. renginio programa gyvai dainuojant ir grojant klavišiniu instrumentu bei elektroakustine gitara Jūsų mėgstamą muziką, svečių muzikinių užsakymų išpildymas, neįpareigojantys ir linksmi žaidimai, pats sau DJ-jus rubrika, renginio pabaigoje 1,5 val. įrašytos muzikos grojimas. Viso muzikos virš 8-nių valandų.
Paslaugos kaina pagrinde priklauso nuo renginio datos, ir neženkliai nuo renginio vietovės. (Joje būna viskas įskaičiuota, ir jokių papildomų mokesčių!)
Mano darbo laikui ribojimų nėra. Viršvalandžių kaina suderinama pokalbio metu atskirai. Po pagrindinio renginio laiko, skambant akumuliatorinei garso kolonėlei, turėsite galimybę prijungti ir savo laikmeną, arba leisti jūsų pamėgtą muziką iš Youtube. Kolonėlė taip pat naudojama lauke sutinkant Jaunuosius, bei vidurnakčio paminėjime. Turiu galimybę įgarsinti ir dvi sales bei lauką. Renginio vietoje būnu prieš 5-kias val. nuo jo pradžios. Renginyje dirbu be pertraukų, darbą atlieku 100%, tačiau svečiai nėra įpareigoti žaidimų dalyvavime ar programoje, ir gali linksmintis laisvai. Šiuolaikiškas, dinamiškas renginys, saikingas humoras, neįkyrus užimtumas, išjudina net santūriausią renginio dalyvį. Saikingą dėmesį skiriu visiems renginio dalyviams, tame tarpe ir užsieniečiams. Jums, viso renginio metu, įjungti trys kokybiški nuotoliniai mikrofonai. Vidurnaktį dainos, atliekamos gitara kartu su atrakcijomis ir šampanu, maloniai nuteikia renginio dalyvius. Garso kokybė patenkina kiekvieną muzikos mėgėją, tuo pačiu leidžia ir susikalbėti tarpusavyje. Žaismingas LED šviesų ir lazerių šou, lazerio rašomi asmeniniai sveikinimai Jums, palieka gerus atsiminimus. Įgarsinta nuotoliniu būdu elektroakustinė gitara, prie vaišių stalo ir lauke, man leidžia laisvai judėti, ir groti jūsų visų pamėgtas dainas. Atvykusius į renginio vietą Jaunuosius nustebins geros tėvelių ir svečių emocijos, šiuolaikiškai linksmas, ir šiltas svečių sutikimas. Dar išsamiau Jūsų šventinio vakaro ypatumus aptarsime susitikę! Ačiū už susidomėjimą.
Svetainės adresas: www.muzikantaisventems.lt
Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/alvydas.paskevicius.1Kontaktai

15 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 100 EUR

Darbo laikas

24 vaiandos, 7 dienos per savaitę

Adresas

Kaunas, Raudondvario plentas


Siųsti užklausą