Your browser does not support JavaScript!

Fotografas Laurynas Butkevičius

Dalintis
Persiųsti


Pastaruoju metu būsimiesiems jaunavedžiams išsirinkti vestuvių fotografą nėra paprasta misija, jų pasiūla Lietuvoje – išties didelė. Reikėtų paminėti, jog, kiekvienas fotografas turi savitą suvokimą, kokios turėtų būti vestuvių nuotraukos. Ir jeigu ši pozicija – vis dar neišspręstas klausimas Jūsų vestuvių planavimo procese, maloniai kviečiu iš arčiau susipažinti su manimi ir mano darbais.

Kiekvienas fotografas dirba skirtingais metodais. Tai yra ne išimtis ir man, turiu mėgstamus metodus, kuriais remiuosi dirbdamas.

Tam, kad būtų išlaikytas kuo didesnis akimirkos tikrumas, stengiuosi kuo mažiau planuoti patį fotografavimo procesą, nes žmogaus spraudimas į nurodymus, “rėmus” ar taisykles jį slegia ir varžo. Paprastai idėjos gimsta jau fotografuojant. Tad visada palieku erdvės improvizacijai – kadangi nuoširdžiai norisi kiekvienai porai sukurti kažką naujo ir unikalaus. Fotografuoju atsižvelgdamas į skirtingą žmonių būdą ir jų charakterį, juk visi žmonės yra individualios ir savitos asmenybės. Mano manymu, reikėtų kuo mažiau numatyti, o daugiau improvizuoti fotografavimo procese, nes tai daug tikriau. Kaip ir tikriau nuoširdi šypsena, buvimas savimi ir svarbiausia - nebijojimas būti savimi. Tuomet ir gimsta nestandartiniai sprendimai. Dėl šių priežasčių fotografuoju reportažiniu - meniniu stiliumi arba vien tik reportažiniu stiliumi ir vengiu statinių nuotraukų. Mano prioritetas – natūralumas, nesuvaidintos akimirkos ir emocijos, nuoširdus bendravimas ir paprastumas.

Taigi svarbiausia yra ne tobula kompozicija, o tobulai pagauta akimirka, fotografuojamo žmogaus tikrumas, buvimas savimi, tokiu – kokiu yra.
---
https://www.facebook.com/laurynasbutkevicius.lt/
www.laurynasbutkevicius.com
laurynas.butkevicius@gmail.com


Teikiamos paslaugos

Planas I
6 val. fotografavimo trukmė
nuo 750 EUR už vnt. Teirautis
Planas II
8 val. fotografavimo trukmė
nuo 900 EUR už vnt. Teirautis


Siųsti užklausą