Vestuves vainikuojantis medaus mėnuo tradiciškai laikomas romantiškiausiu ir žaviausiu laikotarpiu jaunavedžių gyvenime, o povestuvinę kelionę daugelis norėtų prisiminti kaip vienas ypatingiausių atostogų. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį planuojant šį laiką dviese?

Neskubėkite

Kad ir kaip norėtųsi čiupti lagaminus ir skristi ar važiuoti į savo medaus mėnesio rojų iškart po tuoktuvių, tai nėra labai praktiškas sprendimas. Šventei pasibaigus, jauniesiems dažnai dar tenka sutvarkyti nemažai reikalų – pasirūpinti santuokos liudijimo ar kitų dokumentų kopijomis, vertimais (jei santuoka tarptautinė), sumokėti įvairias sąskaitas, baigti kitus su šventės organizavimu susijusius darbus, atsakyti į elektroninius laiškus ir pan., o juk tokiais neromantiškais reikalais tikriausiai nesinorės kvaršinti galvos atostogaujant ir mėgaujantis vienas kito draugija? Tad verčiau pasilikti keletą dienų po vestuvių, kad sudėliotumėte visus taškus ant i, o tuomet jau galima lepintis romantiškoje užuovėjoje.

Priešvestuvinė kelionė

Jei iki vestuvių negyvenote ir nekeliavote dviese, medaus mėnesio kelionė gali tapti nemenku išbandymu ir atskleisti tokias partnerio būdo savybes, apie kurias iki šiol nė nenutuokėte. Jei tik galite, verta leistis, kad ir į nedidelę priešvestuvinę kelionę, kad perprastumėte vienas kito keliavimo stilių, lūkesčius, įvertintumėte, ar esate tinkami bendrakeleiviai vienas kitam.

Povestuvinė kelionė - www.wed.lt

Nebūtina sekti madomis

Tradicinės povestuvinių kelionių kryptys užsienyje – Tailandas, Balio sala, Maldyvai, Europoje – romantikų klasika Paryžius, Roma, Graikijos salos, o Lietuvoje turbūt rinktumėtės Nidą ar Druskininkus, bet poros – labai skirtingos, skirtingi ir jų pomėgiai bei lūkesčiai, todėl visai nebūtina paisyti tradicijų. Jei tik norite, galite medaus mėnesį praleisti kad ir keliaudami autostopu po Rusiją, važiuodami dviračiais aplink Lietuvą ar savanoriaudami kokioje nors dramblių prieglaudoje Indijoje – tinka viskas, kas teikia džiaugsmo jums abiems ir atitinka judviejų romantikos supratimą.

Kaip sutaupyti?

Jei norite sutaupyti, galite rinktis povestuvinę kelionę ne sezono metu, kai taikomos akcijos, specialūs pasiūlymai, tik tuomet gali būti, kad kelionės data visai nesutaps su povestuviniu laikotarpiu, bet tai nėra blogai. Medaus kopinėti galima išvykti ir gerokai po vestuvių – bus proga dar kartą pasijusti ypatingiems ir vienas kitą palepinti, be to, turėsite daugiau laiko pasiruošti ir suplanuoti kelionę.

Jei naudositės kelionių agentų ar vestuvių ir povestuvinių planuotojų paslaugomis, būtinai juos informuokite, kad tai – jūsų medaus mėnesio kelionė, tai padarykite ir jei savarankiškai rezervuojate viešbučius, ekskursijas, pramogas ir pan. – tuomet iš aptarnaujančio personalo galite sulaukti ypatingų dėmesio ženklų, mielų dovanėlių ir staigmenų. Su kelionių organizatoriais aptarkite savo pageidavimus, įsiklausykite į rekomendacijas.

Povestuvinė kelionė - www.wed.lt

Nekopijuokite draugų medaus mėnesio scenarijaus – kas tiko jiems, gali nepasiteisinti jūsų atveju. Taip pat nepalikite organizavimo tik vienam poros nariui, kad ir kaip entuziastingai nusiteikusiam – jei mylimasis/mylimoji gerai nežino jūsų lūkesčių, ir nuspręs jums pateikti staigmeną, kuri bus ne tai, ko tikėjotės, kelionė nebus smagi. Verčiau viską aptarti drauge ir rasti tai, kas džiugins jus abu.

Parengė – www.wed.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą