Kojų drabužiai jau nuo senų laikų laikomi vienais iš seksualiausių moteriškų aksesuarų. Ne veltui ir šiuolaikinė nuotaka itin didelį dėmesį skiria kojoms, siekdama užbaigti tobulą nuotakos įvaizdį.

Per fotosesiją, jaunųjų šokio metu, kai jūs lipsite iš mašinos ar pasikelsite suknelės kraštą lipdama laiptais – nuotakos kojytės, norite jūs to, ar ne, vistiek bus matomos. Koreguojančio trikotažo ekspertė ir www.elady.lt Anželika Šreder ragina nepamiršti, kad teisingai parinktos vestuvinės pėdkelnės gali padėti paslėpti kojų defektus ir vizualiai pagerinti kojų formą.

Pėdkelnės arba ilgos kojinės?

Jeigu vestuvės vyks šaltuoju metų laiku, vienareikšmiškai rinkitės pėdkelnes, kurios neduos jūsų kojytėms sušalti. Šiltuoju metų laiku – ilgos kojinės – juk ir gražu, ir patogu. Išduosiu mažytę paslaptį – su ilgomis kojinėmis nuotaka jausis dar labiau pasitikinti savimi, seksualesnė ir geidžiamesnė, netgi jei ilgų kojinių niekas nepastebės.

Jeigu vestuvinė suknelė yra pakankamai trumpa, tuomet siūlau rinktis pėdkelnes, kadangi su ilgomis kojinėmis yra rizika atrodyti  vulgariai.  Taip pat jeigu suknelė labai aptempta – rinkitės plonas kokybiškas pėdkelnes. Visais kitais atvejais, ilgos  kojinės akivaizdžiai laimi šią kovą.

vestuvines_kojines

Ilgos kojinės būna dvejopos: su silikonine prilimpamąja juostele arba su prilaikomuoju diržu. Populiariausias variantas – su silikonine juostele. Atkreipkite dėmesį į dydį, ypač svarbu, kad juostelė patogiai laikytųsi, o neįsirėžtų į šlaunį.

Patarimai dėl spalvos:

  • Tradicinė balta arba pieno baltumo spalva tinka klasikinio tipo vestuvinei suknelei. Bet nepamirškite, kad balta spalva idealiai tinka tik liaunoms kojytėms, kitu atveju balta spalva vizualiai gali storinti.
  • Kūno spalvos pėdkelnės žiūrisi harmoningai ant visų tipų kojų.
  • Norite originaliai užbaigti įvaizdį? Drąsiai rinkitės kontrastingą spalvą, kuri derėtų su jaunikio aksesuaru.
  • Romantiškos nuotakos įvaizdis niekada neišeis iš mados, todėl vis dar aktualu rinktis pėdkelnes ar ilgas kojinės su piešinukais: gėlytėmis, juostelėmis, kaspinėliais ir pan.

Būtiniausia sąlyga renkantis modelį – jis turi patikti ir tikti būtent jums. Didžiąją dieną net ir mažos smulkmenos turi džiuginti, o ne blaškyti dėmesį. Idealiausia, jeigu prieš vestuvių dieną išbandytumėte savo ilgas kojines ar pėdkelnės ir įsitinkintumėte jų patogumu.

Kompresinės pėdkelnės – išsigelbėjimas vestuvių dieną.

Būsimos nuotakos, susiduriančios su kojų problemomis, tokiomis kaip skausmas, sunkumo jausmas ar kojų tinimas, labai pergyvena, kaip pavyks visą dieną išbūti ant kojų? O jeigu nuotaka laukiasi, ši diena gali virsti tikru košmaru. Tokiose situacijose tikras išsigelbėjimas  –  kompresinės pėdkelnės, o vasarą –kompresinės ilgos kojinės.

Kompresinės pėdkelnės labai efektingai padės pagerinti kojų savijautą, garantuoju, tikrąja to žodžio prasme jausite lengvumą savo kojose.  Kompresinės pėdkelnės nėščiosioms suteiks maksimalų komfortą dar dėl to, kad bus papildomai prilaikomas pilvukas, o per visą koją pasiskirstęs spaudimas (kompresija) gerins kraujo nutekėjimą, užtikrindamas sklandžią kojų kraujotaką.

Kompresinės pėdkelnės atrodo lygiai taip pat, kaip ir įprastos. Dabar rinkoje yra galimybė nusipirkti ir baltos spalvos kompresines pėdkelnes, o ilgas kompresines kojines – net su ažūriniais silikoniniais lipdukais. Rekomenduoju rinktis profilaktišką kompresijos lygį.

Kompresines kojines geriausia užsimauti ryte, kol dar gulite ir nespėjote išlipti iš lovos. Jas būtina lygiai užmauti ant kojų. Pradžioje galite jausti spaudimą, netgi šaltį – tai visiškai normalu, tiesiog duokite sau laiko priprasti prie naujų pojūčių. Ir turėkite omenyje, geriausia tai padaryti iki vestuvių dienos.

Planuojate po šventės skristi į povestuvinę kelionę? Turite kompresines pėdkelnes? – Puiku! Būtinai jas paimkite, juk skrydžio metu kompresinės pėdkelnės bus nepakeičiamas pagalbininkas, leidžiantis  jums ir jūsų kojoms jaustis puikiai!

Vestuvinių pėdkelnių ir kojinių asortimentą, tame tarpe ir kompresinių pėdkelnių ir kojinių puikius pasiūlymus rasite: www.elady.lt

Jums taip pat gali būti aktualu daugiau sužinoti kaip tinkamai išsirinkti koreguojantį apatinį trikotažą ypatingai progai.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą