nuorodos, backlinks, www.nuorodos.lt

Kas yra Atgalinės nuorodos SEO ir kokie yra Atgalinės nuorodos privalumai?

Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos “backlinks”  yra vienas iš dažniausiai naudojamų žodžių paieškos optimizavimo pasaulyje (SEO).
Daugelis, o ypač kurie su dienoraščiu ar svetaine startavo visai nesenai, stengiasi suprasti, ką „atgalinė nuoroda“ reiškia.
Šiame straipsnyje pasistengsime paaiškinti kas yra nuorodos, kodėl jos yra būtinos SEO ir kodėl tai taip svarbų sėkmei internete.

Atgalinės nuorodos, tai nuorodos nukreipiančios į tam tikrą tinklalapį.

Kai tinklapis nukreipia į bet kurį kitą puslapį, jis vadinamas atgaliniu ryšiu. Anksčiau nuorodos svetainės reitingui buvo pagrindinis veiksnys. Puslapis, su daug nuorodų, dažniausiai užimdavo aukštesnes pozicijas pagrindinėse paieškos sistemose, įskaitant „Google“. Šiandieną, atgalinių nuorodų svarba išlieka panaši.

Atgalinių nuorodų privalumai SEO:

Prieš kalbant apie Atgalinės nuorodos privalumus, turite žinoti, kad per pastaruosius porą metų daug kas pasikeitė.

Buvo laikas, kai reitinguoti svetainę padėjo net ir žemos kokybės nuorodos. Tačiau nuo to laiko, kai „Google“ įdiegė pingvino algoritmą, pasikeitė visas atgalinių nuorodų „backlinking“ vertinimas.

Tapo svarbu, kad nuorodos būtų iš kokybiškų svetainių ir kontekstinės. Pavyzdžiui, jei jums priklauso svetainę apie aprangą, o nuorodos į Jūsų tinklalapį nukreipia iš svetainių apie automobilius, šios nuorodos nebus naudingos. Jūsų tikslas yra nuorodos iš autoritetingų ir svarbių svetainių atitinkančias Jūsų temas ar kategorijas.

Kodėl nuorodos į jūsų svetainę yra svarbu:

  1. Pagerina organinį reitingą

Atgalinės nuorodos turi įtakos geresniam paieškos reitingui.

Jei bet kuris jūsų turinys turi organinių nuorodų iš kitų svetainių, šis turinys natūraliai bus aukštesnis paieškos sistemose.

Jūsų tikslas – nukreiptos nuorodos į tam tikrus jūsų dienoraščio įrašus ‘Post’ ar svetainės puslapius, bei tuos, kurie nukreipia į jūsų pagrindinį puslapį ‘homepage’.

  1. Greitesnis indeksavimas

Atgalinių nuorodų dėka paieškos varikliai svetainę randa lengviau bei efektyviai ją nuskaito.
Tai ypač svarbu naujos interneto svetainės atveju, nes būtent atgalinės nuorodos padeda jai būti greičiau atrastai bei suindeksuotai.

  1. Nuorodos srautas

Dar viena iš nuorodų privalumų yra tai, kad jos į jūsų svetainę padeda generuoti lankytojų srautą.
Įprastai nukreipimo srautas turi mažą atšokimo (bounce rate) rodiklį.

Kaip, kur gauti nuorodų:

Dabar jūs suprantate, ką reiškia „atgalinės nuorodos/ backlinks“, kaip tai susiję su SEO ir kodėl jos yra svarbios. Pateiksime keletą paprastų būdų, kaip susikurti nuorodas į jūsų svetainę.
Beje, apie atgalines nuorodas svarbu žinoti vieną faktą, SEO yra svarbu ne nuorodų kiekybė, o jų kokybė.

nuorodos, backlinks, www.nuorodos.lt

Taigi klausimas:
Kaip, kur gauti kokybiškų atgalinių nuorodų?

  1. Rašykite kokybiškus straipsnius

Tai geriausias ir paprasčiausias būdas generuoti nuorodas. Jei rašote ir talpinate puikius straipsnius, žmonės natūraliai nukreips nuorodas į jūsų svetainę.
Pamokos, patarimai ar kiti aukšto lygio straipsniai, tai vos keletas pavyzdžių, kokių tipų įrašai turi didelį potencialą nuorodoms iš kitų svetainių.

Svarbi pastaba: tokio tipo straipsniai turėtų būti pagrįsti tyrimais ir ar praktiniais pavyzdžiais.

  1. Pradėkite svečio dienoraštį ‘GuestBlogging’

Svečio dienoraštis yra puikus ir nemokamas atgalių nuorodų generatorius. Svečio dienoraštį rekomenduojame pradėti temose, kuriose esate žinovas.
Guest Blogging padeda gauti tvirtas vienpusias nuorodas, daugiau lankytojų, o taip pat, tai puiki priemonė interneto paieškos varikliams.
Tačiau nerašykite šlamšto ‘spam’! Pateikite tik gerus komentarus.

nuorodos, backlinks, www.nuorodos.lt

  1.  Pateikite žiniatinklio katalogams

Tinklaraščio pateikimas interneto katalogams yra dar vienas paprastas būdas nuorodų generavimui.
Tiesa, šiomis dienomis pastarasis metodas nėra labai populiarus, pagrinde todėl, kad rasti legalius interneto katalogus nėra taip paprasta. Ypač turėtumėte vengti tų interneto katalogų, kurie jūsų prašo sukurti ir patalpinti jų nuorodą savo svetainėje, tam kad jie patalpintų nuorodą nukreipiančią į jūsų svetainę.

Taip pat svarbu: jei naudojate bet kokią automatinę tiesioginio jūsų tinklalapio pateikimo paieškos sistemoms taktiką, nedelsdami nustokite tai daryti. Automatiškai pateikiant svetainę, jūsų tinklalapis bus rodomas kaip šlamštas, ir tai gali jums kainuoti ne tik domeno autoriteto žeminimą, bet ir visišką jo pašalinimą iš paieškos sistemų.

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums suprasti Atgalinių nuorodų pagrindus ir svarbą SEO.

Jei šiame straipsnyje pateiktą informaciją jums buvo naudinga, pasidalinkite ja savo tinklalapyje ar ir soc. tinkle. Ačiū.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą