Kam ta foto būdelė jei yra vestuvių fotografas? O gal visgi reikia?

Kiekviena šventė – ypatinga ir vis kitokia, bet atsidūrus pačiame jos sūkuryje lengva pastebėti tendencijas ir naujoves. Viena jų, vis labiau populiarėjančios fotobūdelės.

Bet kam ta fotobūdelė, jei yra vestuvių fotografas?

Toks klausimas iškyla visai ne be reikalo. Dirbdami vestuvėse, fotografai siekia sukurti kokybiškas, unikalias ir asmeniškas nuotraukas, atspindėti tos dienos emocijas, nuotaikas.
Profesionali fotografija – nelengvas darbas, reikalaujantis daug pastangų, o galiausiai, taip pat ir laiko atrenkant geriausius kadrus, tvarkant nuotraukas.

Laiko atžvilgiu fotobūdelė laimi: nuotraukos atspausdinamos per keletą sekundžių ir ja gali naudotis patys svečiai.

Be to, vestuvių fotografas vienu metu gali būti tik vienoje vietoje, didelių gabaritų fototechnika kai kuriuos verčia truputį įsitempti ir žmonės persistengia, norėdami gražiau atrodyti.
Fotobūdelėje priešingai, viskas vyksta labai greitai ir tai labiau pramoga nei fotografija.

Štai keli šios fotografinės pramogos privalumui:

  • Kol jaunieji dar vestuvių fotosesijoje, o svečiai jau susirinkę – momentinės nuotraukos paskatina bendravimą ir susipažinimą;
  • Tai neįpareigojanti tema pokalbiui, susikurianti čia ir dabar.
  • Spalvinga ir šmaikšti nuotraukų eilutė gali būti atspausdinta su vestuvių anagrama, tad iškart taps ir maloniu prisiminimu, savotišku suvenyru.

foto būdelė

Dalyvaujant vestuvėse teko pastebėti, kad šios būdelės sulaukia daug dėmesio, o nuotraukų lyginimas sukelia džiugaus pokalbio klegesį. Teigiama, kad fotobūdelių vestuvėse mada atkeliavo iš Amerikos – vestuvės paprastai ten labai didelės, todėl jei fotografas kartais nesuspėtų, visada bus fotobūdelė.

Vestuvių fotografai ir fotobūdelės – ne konkurentai

Fotobūdelė ir vestuvių fotografai niekada nepakeis vienas kito, tačiau įvairovės tikrai suteiks. Tai tarsi asmenukė su draugais, kuri neįpareigoja ir suteikia akimirkos džiaugsmą. Fotobūdelėse darytos nuotraukos turi tą patį foną ir ribotą „matymo lauką“. O štai vestuvių fotografas paskui jus nukeliaus į bet kurį šventės vietos kampelį, atras geriausią apšvietimą ir kompoziciją.

Nuotraukų požiūriu, fotobūdelės vestuvių fotografijos tikrai neatstos. Žinoma, jų spausdintos nuotraukos techniškai yra tikrai kokybiškos, tačiau kalbant apie turinį – nėra ko lyginti. Vestuvių fotografas daug dirba tam, kad vestuvių albumas, vos jį atvertus, atgaivintų prisiminimus, pasakotų visą tos dienos istoriją. Tai menas, patirtis, polėkis ir daugybė kitų sudėtinių dalių, žmogiškieji faktoriai, kurie nėra pakeičiami.

 

fotobūdelė

Jei mąstote, kuo užimti savo svečius, kol fotografuositės – pasvarstykite apie fotobūdelės nuomą. Ši pramoga patiks ir jaunam, ir senam (vyresni svečiai, galbūt ne taip mėgstantys asmenukes, itin mėgaujasi momentinėmis nuotraukomis). Iškart atspausdinama nuotrauka bus tarsi mažytė dovanėlė, neabejotinai džiugi ir maloni smulkmena, kuria kiekvienas galės džiaugtis ir lengviau sulauks tikrųjų vestuvių fotografijų peržiūros.

Parengė – wed.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą