Dažnai vestuvių diena suplanuojama taip, kad po ceremonijos jaunieji išvyksta į fotosesiją, o svečiai turi laukti jų grįžtančių. Didelė klaida manyti, kad per tą laiką svečiai patys susiras ką veikti, pabendraus vieni su kitais ir taip sulauks jaunavedžių ir vakarinės šventės dalies. Sugalvoti jiems užimtumą būtina ir nėra nei labai sunku, nei labai brangu.

Jeigu esate numatę, kad svečiai Jūsų lauks šventinės vakarienės vietoje, jais pasirūpinti gali ir renginio vedėjas – suderinkite tai iš anksto. Susitarkite, kad savo darbą jis pradėtų šiek tiek anksčiau ir užimtų Jūsų svečius. Laukimo laikas neturi būti itin aktyvus, tačiau galima sugalvoti labai smagių užsiėmimų, kurie neprailgins laukimo. Vienas tokių – suorganizuoti ypatingą jaunųjų pasitikimą. Renginio vedėjas gali suburti svečius linksmam grupiniam šokiui, dainai, skanduotei ar panašiai veiklai, kuria bus pasitinkami sugrįžę jaunieji.

Taip pat laikas tarp ceremonijos ir šventinės vakarienės labai tinka „prisiminimų sukaupimui“ – momentiniai fotoaparatai, video palinkėjimai, sveikinimų knyga, laiškų rašymas jauniesiems, bendro paveikslo tapymas ir dar daug kitų alternatyvų, kurios liks sutuoktiniams kaip prisiminimas po vestuvių. Įrenkite šventės vietoje gražų kampelį, kuriame svečiai galės prisėsti ir niekeno netrukdomi palikti savo mintis ir linkėjimus Jums. Tokiame kampelyje gali stovėti vaizdo kamera su linksma instrukcija nurodančia, kaip nufilmuoti palinkėjimą arba senovinė spausdinimo mašinėlė, daili palinkėjimų knyga ar molbertas su drobe ir dažais.

Šiek tiek kitaip organizuojamas svečių užimtumas, jeigu esate numatę, kad į vakarinės vestuvių dalies vietą jie turės atvykti jau pasibaigus Jūsų fotosesijai. Kelios valandos, svetimame mieste, pasidabinus šventiniais rūbais Jūsų svečiams gali tapti tikra kančia, todėl būtinai turite surasti jiems įdomų užsiėmimą. Variantų čia taip pat daug. Užsakykite jiems vyno, arbatos ar šokolado degustaciją, trumpą plaukimą laivu, jei greta yra upė, smagią ekskursiją su gidu po Jums patinkantį muziejų ar pan. Atsižvelgę į savo svečių poreikius ir vestuvių stilių, galite pasirinkti ir labiau netradicinį variantą, pavyzdžiui, įteikite svečiams bilietus į romantinę komediją kino teatre ir pavaišinkite juos spragėsiais.

Kaip besugalvotumėte organizuoti šventinę dieną, svarbu, kad nepamirštumėte, jog turite parodyti savo artimiesiems, kad jie Jums rūpi taip pat, kaip ir Jūs jiems. Pasirūpinti šventės dalyvių laisvu laiku tą dieną, kurią jie paskyrė Jums – būtina. Juk tik tokiu atveju ir svečiams neprailgs laukimas ir Jūs galėsite šimtu procentų atsipalaiduoti ir neskaičiuoti minučių fotosesijoje.

Parengė – wed.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą