Šimtai straipsnių, televizijos laidų ir interneto forumų mirga patarimais nuotakoms, ką vilkėti per vestuves, kokį makiažą ar šukuoseną pasirinkti, tačiau dažnai pamirštama, kad ne mažiau svarbi jaunosios įvaizdžio dalis yra manikiūras. Vestuvės – šventė, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas rankoms, jaunųjų pirštai padabinti santuokos žiedais užfiksuojami nuotraukose ir vaizdo įrašuose, draugai ir giminaičiai vis prašo ištiesti rankas norėdami apžiūrėti naujosios šeimos simbolį, tad manikiūras turi būti nepriekaištingas. Esame įpratę matyti jaunąsias pasidabinusias prancūzišku manikiūru, tačiau yra ir kitų alternatyvų.

Simboliškai nulakuoti nagai

Geri meistrai gali labai skoningai papuošti nuotakos nagus, jauniesiems svarbiais simboliais. Pavyzdžiui išpiešti jaunųjų inicialus, užrašyti pažinties ar santuokos datą ar pan. Pasirinkus tokį manikiūrą svarbu nepamiršti saiko ir subtilumo. Galbūt simbolio užtektų tik ant vieno nago arba vertėtų rinktis itin subtilias spalvas.

Klasikinės spalvos

Matinė arba blizgi balta, raudona, juoda – tai klasikinės manikiūro spalvos, kurios tinka bet kokiai progai, vestuvėms taip pat. Lig šiol vestuvėse vengta juodos spalvos, tačiau ji yra prabangi, klasikinė, tad vis dažniau atsiduria ir nuotakų manikiūruose. Klasikinių spalvų pasirinkimas išvaduoja nuo poreikio derinti manikiūrą su kitomis aprangos detalėmis ir yra ne toks dažnas ir pabodęs kaip prancūziškas manikiūras.

Prie šventės priderintos spalvos

Jeigu nuotakos aprangoje ar pačioje vestuvių šventėje esti kažkokios vienos spalvos detalių, tą spalvą galima panaudoti ir jaunosios nagų puošyboje. Jeigu norite visus nagus nulakuoti ryškia spalva, reikėtų pagalvoti apie nagų derinimą prie batelių, papuošalų ar puokštės. Tačiau galima pasirinkti ir kuklesnį variantą ir šventėje dominuojančia spalva tik padekoruoti vieną ar kelis nagus.

Pastelinės spalvos

Prancūzišką manikiūrą jaunosios dažniausiai keičia švelnių, pastelinių spalvų manikiūru. Populiariausios švelniai rausvos, nude, kakavos, alyvinės spalvos. Kaip ir renkantis klasikines spalvas, šių taip pat nebūtina derinti prie aprangos, todėl galite rinktis širdžiai mieliausią atspalvį nepriklausomai nuo to kokius renkatės kitus aksesuarus ar kokios spalvos dominuoja visoje šventėje.

Prabangios detalės

Vestuvėse jaunoji gali leisti sau žibėti, tad jei tik leidžia galimybės ir yra noro nagus galima dabinti ir swarowski kristalais ar net tikrais deimantais, aukso dulkėmis. Svarbu, kad nebūtų peržengta elegancijos riba ir nebūtų naudojami pigūs blizgučiai, kurių galima įsigyti kiekviename prekybos centre.

Šmaikštus manikiūras

Jeigu vestuvės netradicinės, abu jaunieji yra linksmų plaučių ir siekiantys originalumo, galima jaunosios nagučius padabinti smagiais piešinukais. Galbūt ant jų įsitaisys dviračiai, gal peliukai mikiai arba vyriško smokingo imitacija. Taip pat galima pasirinkti vestuvėse dominuojantį raštą – burbuliukus, dryželius, langučius ar kt.

Galvojant apie manikiūrą svarbu nepamiršti ir to, kad jaunosios nagai neturėtų būti pernelyg ilgi, formą taip pat geriau parinkti ne pagal paskutinius madų vėjus, o pagal pirštų formą – geriausiai patars profesionali meistrė. Nuo meistrės priklauso labai daug, nepatikėkite savo rankų tokią svarbią dieną bet kam, rinkitės tik aukštos klasės, patyrusį specialistą.

Kokį manikiūrą bepasirinktumėte, atminkite, kad svarbiausia jog rankos atrodytų pailsėjusios ir prižiūrėtos, o nagų puošyba neužgožtų svarbiausio tos dienos akcento – sutuoktuvių žiedo.

2 Komentarai

  • Na taip, jaunosios nagučiai tikrai privalo būti tvarkingi. Manikiūras švelnus, elegantiškas, nekrentantis į akis. Labai taikli pastaba, jog neturi užgožti meilės simbolio – žiedo. Pastebėjau, jog populiaru prancūziškas manikiūras be jokių detalių, nors kažkas minimaliai žėrinčio tikrai nepamaišytų.

Parašykite komentarą