Tikriausiai kiekvieno žmogaus paklausus, ar egzistuoja tokia savybė kaip fotogeniškumas, jis patvirtins, kad tikrai egzistuoja ir dar daugelis pridurs pats esąs visai nefotogeniškas, bet pažįstantis labai fotogeniškų žmonių. Tačiau to paties paklausus profesionalaus fotografo šis tik nusišypsos: „nėra tokio dalyko, kaip fotogeniški ir nefotogeniški žmonės, yra tik profesionalūs ir neprofesionalūs fotografai“! Būtent nuo fotografo, o ne nuo mistinio geno priklauso, kaip Jūs atrodysite nuotraukose.

vestuviu fotografas

Teisingai parinktas fotografavimo kampas, gera poza, tinkamas apšvietimas Jus gali paliekninti ne vienu kilogramu ir pajauninti ne vieneriais metais, lygiai taip pat, kaip netikusi poza ar rakursas – pastorinti ir pasendinti. Taigi, kuo labiau esate įsitikinę savo nefotogeniškumu, tuo profesionalesnio fotografo Jums reikia. Turite 100 procentų pasitikėti Jus fotografuojančiu žmogumi, tik taip galėsite visiškai atsipalaiduoti ir fotosesijos metu patirti ne įtampą, o džiaugsmą.

Tiesa, nuotraukų tobulumas priklauso ne vien tik nuo fotografo, žinoma, kaip beatrodytumėte, profesionalas pasistengs, kad nuotraukos būtų puikios, bet vis dėlto kiekvienas fotografas padėkos, jeigu pasirūpinsite profesionaliu, fotografavimuisi tinkamu makiažu, savo figūrai pritaikytais drabužiais, tvarkinga ir prie veido tinkančia šukuosena. Ir šie aspektai galioja ne tik moterims, vyrai taip pat turėtų tinkamai pasirūpinti savo išvaizda, o aprangą ir šukuoseną patikėti profesionalams.

vestuvių fotografai, filmuotojai - www.vestuviupadejejas.lt

Taigi, mitą apie fotogeniškumą galite paneigti pasisamdę profesionalų fotografą, kuris tiek žodžiais, tiek darbo rezultatais patvirtins, kad gražioms nuotraukoms Jūsų fizinės savybės neturi įtakos. Gražios nuotraukos – fotografo užduotis! Patikėkite šią užduotį profesionalui ir beliks mėgautis tiek fotosesija, tiek jos rezultatais.

Autorius mantasjanavicius.lt

1 Komentaras

  • Sveiki.Aš filmuotojas.Bet fotogeniškumo problemos ir man aktualios.Ypač moterys,jau vyresnio amžiaus,visuomet nurodo nuo kokio atstumo filmuoti…”Nėra blogo oro-bloga apranga” Taip ir mūsų darbe.Visuomet reikia rasti aukso viduriuką kur atsistoti ir pan.Reikalinga nuojauta,intuicija.Vos pamačius jaunuosius man jau būna aišku koks išeis filmas.Ir kad bus lengva arba sunki vestuvė…Žinoma tai ir daugiametė patirtis ir dar daug visokių nuancų lemia kad daugeliu atvejų pavyksta padaryti tai kas yra užsakovų planuose.Tiesiog nekreipi dėmesio į Jų ”nurzgėjimus” del ”nefotogeniškumo” ir dirbi tai dėl ko tu čia esi…Autoriui pritariu už puikias mintis

Parašykite komentarą