Kažkada pasiruošimas vestuvėms būdavo abiejų besituokiančiųjų šeimų rūpestis, o dabar vis įprasčiau samdyti profesionalią vedybų planuotoją (beveik visuomet tai – moteris, turbūt todėl, kad, nors ši proga svarbi abiems jauniesiems, vestuvių šventės žvaigždė vis dėlto paprastai būna jaunoji). Ar tokio asmens paslaugos išsigelbėjimas ar apgaulė? Gal tai tiesiog mados užgaida ir vestuves puikiausiai galima susiorganizuoti savarankiškai?

Įvertinkite planuojamų vestuvių mastą

Tikriausiai esminis veiksnys šiuo atveju yra šventės mastas. Kuo ilgesnės trukmės vestuvių šventė, kuo daugiau svečių ir pramogų, tuo daugiau bus organizacinių darbų. Jei planuojate tuoktuves neįprastoje vietoje, ketinate kviesti gausų būrį svečių, norite įdomios ir daugeriopos programos, o gal net kelsite vestuves užsienyje, darbo bus tikrai daug. Įvertinkite, ar galėsite šiems reikalams skirti pakankamai laiko. Jei ne, verčiau pasamdyti organizatorę (ar visą organizacinę komandą), kad išvengtumėte nuovargio, skubėjimo ir dėl patirties bei žinių stokos gręsiančių klaidų.

vestuviu planavimas - wed.lt

Rinkitės atsakingai

Nuspręsti, ką pasitelkti į pagalbą, padės rekomendacijos ir atsiliepimai – pasidomėkite, kaip ilgai vestuvių planuotoja vykdo savo veiklą, kokių įvertinimų sulaukia. Jei dalyvavote vestuvėse, kurios vyko labai sklandžiai ir jų organizavimas jums paliko įspūdį, galite samdyti juos planavusią specialistę. Tik, prieš pradedant dirbti drauge, verta išsamiai pasikalbėti ir nuodugniai aptarti jūsų viziją – svarbu, kad vestuvių planuotoja įsiklausytų į jūsų pageidavimus ir išpildytų jūsų lūkesčius. Jei ypatingų pageidavimų neturite ir suteiksite vestuvių planuotojai visišką veiksmų laisvę, vis tiek pravartu geriau susipažinti ir pabendrauti. Profesionalios vestuvių planuotojos yra geros psichologės, pažinusios jaunųjų porą, jos gali nuspėti, kokia vestuvių šventė juos pradžiugintų labiausiai, ir atitinkamai suplanuoti svarbiąją poros dieną.

Kada vestuvių planuotojos samdyti nereikėtų?

Jei jus riboja biudžetas – juk tai bus papildomai kainuosianti paslauga. Jei kelsite kuklias vestuves – tokiu atveju užsakyti restoraną ir sukviesti svečius tikrai gebėsite ir patys. Jei esate itin reikli ir pedantiška pora – jei jums patinka viską kontroliuoti, pagalvokite, ar jausitės patogiai, į kito žmogaus rankas atidavę vienos iš svarbiausių savo gyvenimo dienų planavimą? Jei jausite poreikį nuolat tikrinti, kaip dirba vestuvių planuotoja, koreguoti jos idėjas, siūlyti savus sprendimų variantus, jeigu kamuos nerimas, ar tikrai ji teisingai suprato jūsų pageidavimus, ar tikrai pasiruošimas vyksta sklandžiai, patirsite nereikalingo streso ir viena pagrindinių vestuvių planuotojos užduočių – palengvinti jums pasiruošimo šventei laikotarpį – neteks prasmės. Gali būti, kad, siekiant šimtaprocentinio savo vizijos išpildymo, vis dėlto ir organizaciniais reikalais teks užsiimti patiems. O jei vis dėlto nusprendžiate pasitikėti vedybų planuotoja, tegu jūsų pasitikėjimo nedrumsčia abejonės – jei pasirinkote patikimą ir jus suprantančią profesionalę, tiesiog leiskite jai pasirūpinti jūsų švente ir mėgaukitės džiugiu laukimu.

Parengė – wed.lt

Komentarų nėra

Parašykite komentarą