Prieš keliolika metų toks klausimas net nebūtų kilęs – makiažas tada buvo išskirtinai nuotakos prerogatyva. Tačiau šiomis dienomis vis dažniau į visažisto kėdę sėda ir jaunikis. Kodėl to reikia?

Makiažas reikalingas vien tam, kad tiek šventės dieną, tiek nuotraukose jaunasis neatrodytų pervargęs greta spindinčios nuotakos. Be to vyrai nuo jaudulio ir šilumos greičiau prakaituoja, todėl sprendimą jaunikiui pasigrimuoti labai teigiamai vertina ir fotografai.

Vyrų makiažas sudėtinga ir nekasdienė užduotis daugeliui meistrų, tad visų pirma reikia atrasti tikrą profesionalą, kuris įvertins būsimo jaunikio veido odos būklę, pastebės trūkumus ir patars kokio makiažo reikėtų. Svarbu, kad makiažas vyro nepaverstų moterimi, t. y. jis turi būti labai subtilus ir praktiškai nepastebimas. Antakių korekcija, blakstienų prailginimas skaidriu tušu, spuogelių ar patamsėjusių paakių maskavimas, balzamas lūpoms bei truputis birios pudros yra viskas, ko reikia jaunojo makiažui.

Jeigu turite ypatingų problemų su veido oda, sergate akne, turite daug randelių ar pan., reikėtų likus bent keliems mėnesiams iki vestuvių kreiptis į kosmetologą, kuris galėtų bent laikinai padėti susidoroti su odos problemomis, rekomenduoti prausimosi priemones, kaukes, kremus ar kosmetines procedūras.

Taip pat svarbu pasirūpinti ir jaunojo manikiūru. Švarios, minkštos, nesuskeldėjusios rankos, dailiai suformuoti ir nupoliruoti nagai yra būtini. Vestuvės – šventė, kurioje visų dėmesys krypsta į jaunųjų rankas, tad greta išpuoselėtų jaunosios rankų, neprižiūrėtos vyriškos rankos bus tikras galvos skausmas ir pačiam jaunikiui, ir fotografams.

Žinoma, kaip ir moterims taip ir vyrams galioja auksinė taisyklė – nusivalyti grimą prieš einant miegoti. Gerai atrodyti norisi ne tik vestuvių dieną, bet ir kitą rytą, tad užmigti su makiažu būtų didžiausia klaida.

Jaunasis vestuvėse yra toks pats svarbus, kaip ir jaunoji, tad ir jo išvaizdai reikia skirti ne mažiau dėmesio, tik taip pavyks sukurti harmoningą jaunųjų įvaizdį.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą