Ką fotografuoti per vestuves? Besišypsantys jaunieji kartu, jaunieji atskirai, jaunieji už rankų, jaunieji apsikabinę ir… Kas dar? Kokios nuotraukos iš vestuvių turi išliekamąją vertę? Profesionalūs fotografai yra patyrę specialistai, jie puikiai pagauna emocijas, aplinką, mato, kaip gražiai parodyti jaunuosius. Bet kartais galima jiems patarti/paminėti, kokių nuotraukų norisi turėti ir pasižiūrėti po 10 metų prisimenant tą smagią dieną.
1. Žiedai. Žiedas ant rankos nėra labai įspūdingas reginys. Tačiau žiedas ant žolės, krepšyje ar kur kitur – jau įdomiau. Galima sugalvoti begalę situacijų ir vietų, kur galima padėti du vestuvinius žiedus ir juos nufotografuoti. Tai graži fotografija, kurios niekas neįsirėmins ir neįtrauks į svečiams skirtus rinkinius, tačiau su mielu noru pasiliks sau.
2. Viena suknelė. Tai jaunosios erdvė ir noras įamžinti suknelę vieną, kol ji dar neaprengta. Po to bus vėlu, nes po vestuvių sukneles kartais būna nebepanašios į pradinės formos rūbą. Tiesiog pora nuotraukų su suknele ir pakaba. Erotikos nereikia, nors galima kažką sugalvoti…
3. Jaunųjų bateliai. Ne paslaptis, kad jie yra derinami. Dėl to kartais atrodo įspūdingai. Jei suknelė ilga, greičiausiai į batelius dėmesio niekas neatkreips, todėl galima sugalvoti keletą situacijų, kur būtų matyti abiejų bateliai. Juk tai gana simboliška – šiais batais apsiavę jaunieji leidžiasi į šeimyninio gyvenimo kelią…
4. Jaunojo aksesuarai. Labai daug dėmesio gauna jaunoji, tačiau jaunasis dažnai pamirštamas. Galima sudėlioti ant balto pakloto jaunojo batus, nosinaitę, akinius, diržą, įsegamą gėlytę, kaklaskarę arba kaklaraištį, sąsagas. Tai džentelmeno papuošalai – kuklūs, tačiau reikšmingi.
5. Jaunosios aksesuarai. Panašiai, kaip ir su jaunojo aksesuarais, taip ir su jaunosios galima padaryti puikų natiurmortą – keliaraištis, auskarai, kaklo papuošalas, plaukų papuošimai, nosinaitė ir t.t.
6. Jaunosios puokštė. Ši puokštė nusipelno atskiro dėmesio, nes ji labai svarbi. Taigi rekomenduojama turėti bent vieną vestuvinės puokštės nuotrauką – bus malonu prisiminti, ne tik, kas ją pagavo, bet ir kaip ji atrodė.
7. Pasiruošimas. Labai svarbu įamžinti apsirengimo proceso momentus. Tiek jaunosios, tiek jaunojo. Jiems patiks. Nebūtina daug nuotraukų, tačiau kelios primins, kaip jaunieji elgėsi besirengdami. Aišku, tai geriausia daryti artimiausių žmonių kompanijoje. Jei yra pamergės ir pabroliai, galima padaryti puikią fotosesiją.
8. Artimiausių žmonių portretai. Tai labai sudėtinga, todėl tai gali padaryti tik profesionalūs vestuvių fotografai. Galima iš anksto susitarti, kad fotografas gaudys artimiausių žmonių mimikas ir veido išraiškas. Galima susodinti ant kėdės specialiai ir liepti papozuoti. Tai galima padaryti su pabroliais ir pamergėmis, taip pat ir tėvais, broliais, seserimis.
9. Salės papuošimai. Praktiškai privaloma nuotrauka, vaizduojanti stalus, salės papuošimus, dovanėles svečiams ir t.t. Vėliau, kai į salę sugužės svečiai, tokių fotografijų padaryti nepavyks.
10. Parašai. Pamenate savo tėvų vestuvių nuotraukas? Jose dažnai įamžinti tėvai metrikacijos biure, dedantys parašus. Pasirodo, ši mada grįžta. Dabar galima įamžinti pasirašymą metrikacijos biure arba bažnyčioje. Vėliau galima nufotografuoti bažnyčios išduotą liudijimą, nes santuokos liudijimas dabar elektroninis.
Tai tik kelios idėjos, kurias galima priminti vestuvių fotografui ir įsitikinti, kad turėsite pakankamai įvairių nuotraukų. Fotosesija priklauso nuo jūsų pageidavimų, tačiau minėtos detalės – būtinos.
Parengė wed.lt
Komentarų nėra