Camera Harness vestuvių fotografams

Camera Harness vestuvių fotografams

Standartinė linaszukas » 09 Bal 2017, 14:27

Diržai pagaminti lietuvių kompanijos SHYZUKA, kuri specializuojasi odinių gaminių siuvime. SHYZUKA esminis produktas yra rankinės, kurios pagamintos iš naudotų odinių striukių, kelnių, batų, diržų ir pan.
Pasinaudodamas ilgalaike šios komandos siuvėjo Aurelijaus patirtimi nutariau pasigaminti diržą keliems fotoparatams ir taip pasilengvinti vestuvių fotografo gyvenimą.
Pirmiausia buvo planas darytis tik vieną diržą sau. Nuvažiavom su Aurelijum į Kauną ieškoti materialo. Kaip paaiškėjo, odos vienam diržui niekas nepardavinėja, nebent randi kokius likučius, atraižas. Todėl reikėjo pirkti visą šmotą, kur galima padaryti bent 10 diržų.
Patraukė "Crazy Horse" gabalas, kurios spalva ir faktūra buvo būtent tokia, kokios ieškojau. "Crazy Horse" pavadinimas kilęs, jog ši oda populiari gaminat balnus arkliams, kas įrodo jos ilgaamžiškumą ir patvarumą. Dar siuvėjas paantrino, jog kuo daugiau jį trinasi, tuo geriau atrodo.
Detaliai išnagrinėjau tokio tipo diržų rinką ir modelius, kokie yra pardavinėjami etsy, ebay ir pan. Gavau standartinius diržo išmatavimus ir pritaikiau savo ūgiui su galimybe reguliuotis.
Visos geležinės detalės yra vienodos juodos "gun metal" spalvos. Saugumo dėlei yra atsarginiai dirželiai, kurie tvirtinasi prie fotoparatų kairės pusės auselių. Taip pat, žemiau pečių yra D formos žiedai, kur galima pasikabinti trečią fotiką (mažesnį sisteminį ar juostinį).
Visada vestuves fotografuoju su dviem fotikais, nes naudoju skirtingus fiksuoto židinio objektyvus. Viename platus 24mm ar 35mm, kitame 85mm ar daugiau. Problema buvo, kad greitai operuojant standartiniai diržai ant kaklo kartais susipindavo ar nuo peties net nuslysdavo.
Dabar su šiuo diržu nebesuku dėl to galvos, nes nenaudojamą fotiką galima tiesiog paleisti ir jis švelniai nuslysta iki klubo lygmens. Patogu fotografuoti pritūpus ar atsiklaupus (aukštis paskaičiuotas, kad neliestų žemės). O ką jau kalbėti apie estetinį įvaizdį, kuris vestuvėse fotografui turi būti ypač svarbus.
Diržą galima apžiūrėti ir išsibandyti Vilniuje. Siuntimas Lietuvoje nemokamas.
Taip pat, galima ir grąžinti per 7 darbo dienas.

Išsamiau apie tai VIDEO - youtu.be/9UQF13meqlE

Prekė čia - http://www.etsy.com/listing/505672284/d ... o-camera...
linaszukas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 29 Sau 2009, 23:47

Grįžti į Naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


www.wed.lt kontaktai: info@wed.lt